• Thriller

Tove (2020)

Zase jednou musím souhlasit s uživatelem Arsenal83 ze 13.4.2022.Tove se stala známou svou tvorbou a ne svojí orientací.Koho to zajímá?!

Dohoda (2021)

Osoby ,jejichž živitopisů se ujmou filmaři ,se musejí v hrobě obracet.Mnohdy je lepší natočit o jejich životě dokument ,zaměřený na jejich díla.

Dobrá matka (2021)

Ve finále šlo o to,že matka se snaží až si může nohy ušoupat a ostatní se vezou.Zdlouhavé záběry to shodily do nudy

Sladký konec dne (2019)

Poláci fakt romantiku neumějí .A zvlášť s politickým podtextem se jim to zvrhne  do nudy.Závěrečná scéna už byla zbytečná.

Tisdagsklubben (2022)

švédská fajnovka do které se jim nikdo další nemontoval.To je hned znát!Čím víc vlaječek tím větší šunt!Pohodovka .Skvělá Richardson kterou jsem zaregistrovala v krimi Kým zomrieme.Musím to vidět ještě jednou.Jsou tam fešné hlášky alá : když řekneme mikrovlnka  ..ozve se ČERNOBYL....a famozní slovenský dabing.Žádné dýchavičné šušlání....Od scénáře ,režii,kameru až po výběr herců kvalitka.

Welcome Venice (2021)

S radostí jsem přijala možnostvidět film z prostředí Benátek.Kdysi jsem si splnila sen a viděla je naživo.Tady ten příběh je z jiného prostředí které turista  ani nepostřehne.I když je nová doba, lidé se tam mají co ohánět.Piero mi lezl řádně na nervy A závěrečná scéna dává tušit ,že až pozdě prozřel jaký je vůl.

Letní mráz (2023)

-10'C a drámo kolem toho.Mráz odkryl duše lidí.Introvertní hlídač  v sobě nechal vygradovat osamělé zoufalství.

Město na řece (2020)

Příběh mě nebavil a když jsem zjistila ,že se do toho montovali od nás tak jsem pochopila proč.Neslo to prvky Vesničky.....Jenže tady to byla nuda!

Balada o bílé krávě (2020)

tady je jasně vidět odlišnost kultury.Mě film dojal svoji otevřeností.Jakou cenu tam má žena po smrti manžela.Stane se majetkem jeho rodiny?A hlavně když sebou přinese peníze za odškodnění tak už věděli jak s nimi naloží!Hnus!Druhý takový pohled byl na obsah filmu.Odsouzení nevinného a to jak se s tím soudnictví vypořádává.Zaznělo tam:za peníze státu jsi vystudoval a teď chceš odejít?!