• Thriller

Stopa do minulosti (2018) odpad!

ani nebudu komentovat kvalitu snímku.Jen se ptám,proč se herci tak bojí zestárnout a dělají vše proto ,aby to aby ten přirozený proces oddálili.

Místo činu - Berlín: Chladní a mrtví (2021) (epizoda)

Filmaři se po tom kovidu utrhli ze řetězu.Ale je to natočeno po německu.Drsně bez pozlátka.A věřím že v reálu by se to mohlo i odehrát.Lidem fakt hrabe

McDonaldová a Dodds - Tajemný úsměv (2022) (epizoda)

V téhle nové (pro mě) epizodě,už Dodds nepůsobí navenek jako třasořitka ,jak si ho pamatuji z předešlých sérií.Vadila mi kamera která ve většině případech snímala jakoby odspodu.V jedné situaci vcházejí detektivové do Belvederu a u brány stojí v květináči zelený (asi) bambus,když po chvíli vycházejí, byl uschlý.Na konci filmu už je zase zelený.

Talisman (2012)

Bože,to byl doják.A nejlepší byl konec.Nechat na otravného fotra spadnout boudu a nechat ho odplavat to nevymyslíš jen tak.To chtělo hlavu :-).A Efron??Ten se pohyboval jako zombie.  Na ty mise napříč světem by neměli z  USA posílat bačkory.

Beze stopy (2002) (seriál)

zdařilá rychlovka = do hodiny v epizodě hotovo.To já můžu.

Místo činu - Berlín: Domov nade vše (2021) (epizoda)

Klasická německá krimi .Natočená v době covidu.Pochmurná atmosféra .Ještě pochmurnější  děj týkající se pachltných majitelů domů.Bez nějakého pozlátka film upozorňuje na život na ulici,kde končí celé rodiny.A graduje to až do neštěstí .Kdo sleduje řádění exekutorů kde barli kvůli pár korunám střechy nad hlavou...Jen mi vadil ten filtr na kameře

Voda pro slony (2011)

Těšila jsem se na Waltze.Viděla jsem Waltze a to bylo všechno!

Co jsme komu zase udělali? (2019)

Za mě:jdnička byla úžasná.Tohle bylo zpracované tak,jak to nesnáším.Užvaněné přes čáru.U mě finito.

Cesta zpátky (2020)

pohádka o tom jak jeden ožralka prozřel.Začátek filmu ,kdy to chlastivo do sebe nestačil házet a cestou pro něj do lednice se potkával ,byl otravný.Myslím, že Affleck moc dobře věděl, jak to hrát.Sám s alkoholem měl v soukromí problémy.Jsem si jistá že Afflecka ani nějaké role ve kterých zazáří,nečekají.Obávám se ,že je za zenitem.