Temný rytíř povstal (2012)

Nedať päť hviezd je číry alibizmus a vyhovárať sa na dokonalosť predchádzajúceho dielu je úbohé. UPDATE po druhom vzhliadnutí: Ešte nikdy, opakujem NIKDY nebol Batman tak skutočný. Je vidieť, že Nolan si posledný diel vychutnáva plnými dúškami púšťa sa do vecí, ktoré by si predtým nedovolil len preto, lebo môže.

Můj bratranec Vinny (1992)

Jedna z najlepších komédií aké som videl. A to som ju vzhliadol prvýkrát po 20 rokoch od jej vzniku :) V tomto filme všetko dokonale funguje.

Vetřelec (1979)

Celé dve hodiny som bol napätý a nechápal som, že aj hľadanie mačky môže byť tak neskutočne napínavé. Bravó Pán Scott.

Expendables: Postradatelní (2010)

Áno, presne to som chcel vidieť!!! Chlapci nestratili nič zo svojej charizmy a ani svalov či vtipu. Výborná jazda, dúfam, že sa dočkám pokračovania...

Jak vycvičit draka (2010)

Chaa.... a to som si myslel, že už žiadnu rozprávku nebudem mať radšej než Shreka :-))) Bolo to V Ý B O R N É.

Zvonilka a ztracený poklad (2009)

Prvá časť ma uchvátila, no táto druhá ma dorazila. Je dobrodružnejšia, čím sa otvoril priestor pre širšie publikum a je minimálne rovnako zábavná a roztomilá ako aj časť prvá. Neskutočne sa teším na ďalšie pokračovanie, tú vílu som si skrátka zamiloval :-)))

Michael Jackson's This Is It (2009)

Plné hodnotenie! Nie za kvalitu dokumentu ale za Michaela samotného. Bol to kráľ, úžasný umelec, ktorý vedel čo robí, ako to robí a prečo to robí. Hudbou žil a svojou hudbou naplňal životy aj iných. Taký ako on sa rodí jeden za tisíc rokov.