Vetřelci (1986)

Narozdíl od jedničky jsem na tomto díle prakticky vyrůstal, a viděl jsem ho v dětsví opravdu nesčetně krát, takže mohu s čistou hlavou říct, že toto je pro mne ten nejlepší Veltřelec. Atmosféra perfeketní, efekty opět velice pokročili vpřed. Nemám k tomu žádnou výtku, je to jednoduše perfektní! Sledován Director's Cut; Blu-Ray, 50' LCD, 5.1 Home Cinema

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Člověk by neřekl, co z tak na první pohled naprosté béčkové záležitosti, může vyjít. A byl jsem opravdu milé překvapen. Ty dvě hodiny mi uběhly jako voda, a vtipných momentů bylo opravdu požehnaně. Nutno poznamenat že film jsem pustil s opravdu špatnou náladou. Když ale film skončil, náladu mám opět perfektní! Rozhodně super film, se spoustou vtipu, a perfektních akčních scén. A na závěru STi.

Vetřelec (1979)

Vzhledem k tomu, že první Vetřelec jsem snad nikdy neviděl, možná v ranném dětství, tak jsem to musel napravit. Celkově film byl asi hodně dobrý, na svou dobu měl parádní efekty a nejspíš i perfektní atmosféru. Nicméně já film poprvé sledoval až v dnešní době, kdy hranice perfetního filmu jsou někde jinde. Proto to nedokážu zcela ocenit, nicméně čtyři dávám už z principu, že je je to Vetřelec. Sledován Director's Cut; Blu-Ray, 50' LCD, 5.1 Home Cinema

Super Mac (2010) odpad!

To si opravdu mysleli, že mohou zfakovat jméno od legendy, nahodit mu stejné hadry, a podobný sestřih, a tím jim vznikne remake MacGyvera? Proboha, co je tohle za shit? Ten chlap je idiot, totálně neumí hrát, jeho vtipy jsou trapné, sám vypadá jako retardovaný, a snaží se tady napodobit RD Andersona? Nechápu co to vzniklo. Celý film vidíme trapné vtípky, herce který absolutně neumí hrát, a ještě se k tomu snaží být vtipný. Jenže on je tak blbý až to bolí. A takhle bych mohl pokračovat. Ale myslím, že zde ušetřím dalších X řádků kritiky na něj, a postnu zde obrázek, který jeho, a samotný film (protože na něj je postavený) nejvíce vystihuje: http://img2.lln.crunchyroll.com/i/spire4/02192008/3/5/1/1/3511a96ade0b60_full.png. HOWGH!

Sahara (1995) (TV film)

Super námět, perfektní zpracování, a velice dobří herci. Sahara je totiž jeden z těch válečných filmů, který má svou originalitu větší než hodně filmu před ní. Já jsem se bavil, a podle toho myslím odpovídá i hodnocení.

Mrtvá hlídka (2002)

Začátek velmi perfektní, postupně ale film začne ubírat jak na tempu tak na kvalitě, a z dobrých postav, na kterých to mělo stát se stávají vedlejšáky. Celková atmosféra filmu ale perfektní.

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Velmi do pohody odreágovačka. Nečekejte nic extra, naprosto se uvolněte, a film si budete užívat. Vtípky zde jsou, a ne jednou se člověk zasměje. Bohužel zde jsou i nudnější scény, ale na odreágovaní to stačí. Za mě dávám hodnocení na slušné tři hvězdičky s tím, že nevylučuju projekci v budoucnu a třeba i zvýšení hodnocení. Když chcete bejt závodní řidič, tak je hlavní neposlouchat nuly, jako je vaše učitelka. Chce, abyste postupovali pomalu, a to je chyba, protože pomalej jen šolíchá, a ten rychlej si zapíchá.

TRON: Legacy 3D (2010)

U Avataru se říkalo, že se jedná o digitální orgie...Omyl. TRON - to jsou ty pravé, nefalšované, digitální 3D orgie! Po příběhové stránce byl film perfektní, vizuály až na občasné "zdigitalizování" vyníkající. Soundtrack byl opravdu perfektní, ale tak se mi trošku zdá, že někdo vykrádal Zimmerovi. Teď k samotnému 3D - ten se povedl, ale za plný počet rozhodně není. Vadí občasné 2D scény, kde se dozvídáme, že jsou úmyslné. Titulky byly hodně k ničemu (měli si nechat poradit od těch, co je dělali do Sawu), a virtuální svět místama docela rozmazán. Celkově z toho ale mám skvělý pocit. P.S.: ČSFD, běžte do prdele s projekcí zadarmo v Praze only. I v Ostravě a jiných městech se najde plný sál lidí, kteří by free vstup uvítali.

Poldové (2010)

Původně jsem chtěl dát hodnocení jako Bengám v záloze. Nicméně jsem se rozhodl počkat, a zkusit reprojekci - a po úvaze následně dávám krásné čtyři hvězdy. Jistě, nudné scény tady jsou, nicméně člověk může aspoň na ty skoro dvě hodiny vypnout, a když vidí jak Bruce s Tracem válí, je to prostě paráda, a tihle dva jsou taky hlavní důvod proč jsem nakonec navýšil na čtyři hvězdy. -Yippee-ki-yay, motherfucker! -I've never seen that movie.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Hodnocení 50% možná odpovídá pokud bychom se na film dívali z umělěckého pohledu. Nicméně já jsem se potřeboval odreágovat, zasmát, vypnout mozek. A k tomuto účelu je I Love You, Beth Cooper naprosto ideální. Herci jsou v klidu, a hlavní Hayden Panettiere je nádherná, a hraje perfektně. Jediným mínusem bych filmu udělil herce Paula Rusta, který je nepříjemný jak se říká, jako vřed na prdeli.