Hokej den poté (2011) (pořad)

Velice pěkně udělané zpravodajství z hokeje. Vždy pokud mám možnost , se na tento pořad rád podívám. Občas tam zachytím i nějakou tu novou infromaci.

Snídaně (1994) (pořad)

Koukat na hnůj už od rána to chce mít doopravdy velmi silný žaludek. Já ho bohužel na takové pořady nemám.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Velké překvapení. Před lety , když jsem to viděl poprvé hltal jsem každičkou scénu. Ted jsem už trochu vychladl a dám velmi pěkné čtyři.

Jack Frost (1998)

Vánoční klasika se všemi plusy a mínusy.

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Nuda celejch 95 minut. Tohle klasické americké drama nad ztrátou bratříčka na mě nezapůsobilo. Měl jsem co dělat , abych se celej film dokázal koukat na sladkou tvářičku Zaca Efrona a vychutnal si jeho velice trpký osud až do konce.

Sousedi (2014)

Tak tohle byl docela trapas , dospělí co si hrajou na teenagery , chodí pařit na house párty a přitom se starají o miminko. Ujetej humor , kterej mě v tomhle podání nějak moc nebral. Všechno vypadá uměle jen hlavně , aby byla za každou cenu sranda. Celkově ten příběh šel kolem mě , bylo to naprosto nereálný a vynucený.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Autíčko pěkné a umí toho snad víc než staré. Dějově nevýrazné , ale já měl sérii s Kittem rád takže 1 hvězdičku si s dovolením přidávám.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Jeden z mejch oblíbenejch sitcomů s nějakým tím rodinným ponaučením a zábavou. Některé díly dost slabé až opakující se , na pět to nestačí.

Časové pásmo bylo změněno