Miluj mě, prosím (2004)

Jednoduchá zápletka zabalená do exkluzivního balení , ale já si prostě nemohu pomoci , mně se ten film děsně líbil. I když ta mlha tajemna zmizí v poslední čtvrtině filmu , já jsem se tentokrát nezlobil. 5 hvězd = 90%

Máte slovo (2008) (pořad)

Michaela Jílková opět jako jedna z nejhorších moderátorek v ČR nezklamala. To jak se chová ve studiu je něco neuvěřitelného. Za prvé předem zvýhodnuje určité strany. Za druhé neumí si sjednat pořádek ve studiu a doopravdy jí k tomu nepomáhají její hysterické reakce. Za třetí je to nesympatická osoba , ale to je můj osobní názor. Za čtvrté její obrovský strach z pokuty , která hrozí při přetažení vysílacího času pořadu. Jinak tento pořad nic neřeší , je to jen jedna velká hádka.

Přizdis*áči (2011)

Pohodovej film u kterýho se dá bez problému vypnout. Jsem spokojen což se málokdy stane u těchto komedií. Rozmýšlel jsem se mezi 3 - 4 hvězdami , ale nakonec tomu ty 4 hvězdy dám , protože se jedná o velmi povedenou teenage komedii , kterých je jak šafránu.

Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

No fuj! Nesympatická moderátorka , soutěžící většinou s mentální poruchou , jinak by se tohohle trapného pořadu nemohli zúčastnit. Coolu tento projekt hrubě nevyšel a doufám že bude co nejdřív zapomenut.

Tuningové války (2011) (pořad)

Hezké 3 hvězdy. Ve větším ohodnocení mi bránila absence evropských aut. Sledovat v každém díle přestavbu amerických kár mě po delší době přestalo bavit.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Americká pohádka pro teenagery. Průměrný film na který kouknete a za tejden zapomenete. Pro mladší ročníky poutavé , ale mně se to nadšení poněkud vyhnulo. 55%

Na život a na smrt (2013)

Víc reklama na americkou armádu než film. Tvrdí hoši z Navy tam padaj ze skal jako by nic + šílený zmatek nevíte kdo je kdo , ale hlavně že je zde spousta mrtvol , to je přeci nejduležitější. Ohromné zklamání z tohoto filmu a to jsem byl tak natěšen. 1 hvězda za ty pěkné výbuchy.

Chladnokrevný (2012)

Rozjezd filmu byl parádní , byl jsem natěšen co se bude odehrávat dál , ale až do chvíle, kdy se na scéně objevil boxer. S ním šel celý film někam do hnoje a třetina filmu se rázem proměnila v divnou romanci , které jsem nebyl ochoten věřit. Tento film má prostě 2 tváře jednu napínavou a akční s Ericem Banou a druhou nehorázně trapnou postelovou romanci s boxírkem a Olivii Wilde. Konec se mi tam nějak nehodil + naprosto divná poslední scéna totálně mimo. 3 hvězdy za useknutý prst , zasněženou krajinu a povedenou první půlku filmu. 60%

Neopouštěj mě (2010)

Hodně podivný film z kterého jsem neměl vůbec dobrý pocit. Velice zarážející chování postav , které mi hrozně vadilo. Navíc nemám rád filmy co jsou celé postavené jen na citovém vydírání diváka a tohle je přesně ten případ.