Speciální jednotka (2011)

Nebýt nelogičností, takticko-bojovných nesmyslů a občas (nejspíš kvůli titulkám) špatně pochopitelných dialogů dám 5*...takto slabší 4..ale film je skvělý:-)

Správci osudu (2011)

Zas taková pecka, jak se z komentářů zdá, to není. Určitě originální a koukatelné, ale nijak extra vybočující ze standardů. 3,5* s přemáháním ;-)

Sucker Punch (2011)

Hodně zametené, hodně fantasy, skvěle vizuálně a trikově zpracované. Asi jsem měl dávat větší pozor, občas jsme se v ději ztrácel a nechápal, 2 a 3/4 *

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Přehnané, uvalené a jednoduché. Velitel jednotky je superhrdina co může a umí všechno, nezajímají jej zákony nebo lidské životy..... Množství akce ale vyváží některé nedostatky, dávám 2,5* za pěknou podívanou u které nesmíte přemýšlet

Šéfové na zabití (2011)

Po delší době dobrá ééémerická komedie. Poměrně málo fekálního humoru a dost vtipných situací přinesly 3,5*

Templář (2011)

Zajímavé akční scény, hodně brutality a pěkné na pohled, ale vcelku nezáživné, nemáte si z koho udělat sympatického hrdinu a držet mu palce. Přidat víc souboje zla s dobrem místo zla a menšího zla a přidal bych hvězdu na víc.

Thor (2011)

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Pohádka se skvělými efekty a maskami nic víc, jako v každé pohádce máme polepšeného prince, který se zamiluje do obyčejné dívky a jen díky ní porazí velké zlo:-)

V peřině (2011)

Ale no tak, lidi, vždyť to nebylo vůbec tak špatné, aby si to zasloužilo tolikrát Odpad. Podezírám zdejší hodnotitele z nevraživosti vůči českým filmům:) Ano písničky byly trapné, děj nelogický, ale je to pro děti! 2,5* za film, 4* za to že si to tolik odpadů nezaslouží.

Všemocný (2011)

Nemůžu si pomoct, ale mně se to líbilo a moc. Tuhle tabletku chci!