Správní chlapi (2016)

Větší blbost jsem dlouho neviděl. Manželka vydržela u filmu půl hodiny a já dokonce celou hodiny a pak jsem to musel vypnout. Všechno špatně ...

Most - Série 3 (2015) (série)

Návrat k první sérii, kdy druhá nebyla špatná, ale něco málo ji chybělo k dokonalosti.

Dívka ve vlaku (2016)

Průměrný příběh, který je možná v knižní podobě lepší. Jinak si nedovedu představit, že to byla nejlepší kniha roku 2015 ... V porovnání se severskými seriály hodně nižší úroveň.

jOBS (2013)

Mně se to líbilo. Díky filmu jsem si jen utvrdil, že si od Applu asi nikdy nic nekoupím, protože Jobs byl debil. Ale o mrtvých jen dobře...

Terminator Genisys (2015)

Nakonec jsem se v tom trochu ztrácel, ale může to být i tím, že si moc nepamatuji předchozí díly.

Muž jménem Ove (2015)

Zpočátku rozpačitý film. Tento film by si měli shlédnout všichni ti, kteří nechtějí mít děti. Ve filmu je chtěli, ale bohužel autonehoda to nedovolila a to stáří bez dětí musí být prostě hrůza. Miluju svoje děti!!!

Je s námi konec? (2016)

Čekal jsem od tohoto dokumentu víc a nejen samou politiku.

Everest (2015)

Výborný film a neskutečné záběry, které jsou až na pár dělány ve studiu. Příběh fakt z života, který byl výborné zfilmován.

Rio (2011)

Mně se to docela líbilo a dětem snad taky.

Most špiónů (2015)

srpen 2016, Viděno v Chorvatku na dovolené. Výhled na moře, pivko a výborný film. Co si víc přát :)