Fargo (1996)

První jsem viděl seriál, tak jsem čekal něco dějově obdobného a ono nic. Jak seriál tak film perfektní a nakonec ta noha ze šroťáku...

Záměna (1983)

Nevím proč,ale tento film miluju.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

V horečkách ležím doma a tak jsem si v klidu vychutnal "nové" Star Wars. Musím uznat, že to nebylo tak špatné, jak jsem k filmu přistupoval. Konečně jsem si zase všechno osvěžil včetně rodinných vztahů ... Možná je i dobře, že zabili Forda, který by to dokázal hrát do 100 :)

Rodinný film (2015)

Asi nejsem odborník na české drama,ale toto se fakt nepovedlo.Tolik zbytečných záběrů se psem no hrůza.

Lichožrouti (2016)

Byl jsem docela mile překvapen.

Útěk ze Sibiře (2010)

Film to je pěkný,škoda jen,že to není podle skutečné události. Několik sem bylo možná až velká fantasmagorie.

Angry Birds ve filmu (2016)

Mně se to teda hodně líbilo. Několik výborných hlášek a scének, které děti sice nepochopí, ale i proto je to dobré i pro děti a dospělé.

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Po dlouhé době zase dobrý český seriál. První a poslední díl trochu slabší, ale jinak parádní podívaná. Výborný výkon Ivana Trojana a excelentní výkon Budaře.

Výměna (2008)

Viděl už někdy dávno, ale i tak ve mně tento film utkvěl, a proto plný počet.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Po první v životě jsem se díval s dětmi na takový film (5 a 3 roky) a nečekaně je to zaujalo, až jsem se bál jak usnou, když tam bylo tolik zabíjení. Naštěstí vše proběhlo v pohodě :)