Vybíjená (2004)

Gaaar...psina jako blázen, z těch hlášek co tam padly žiju do dnes, nejradši bych je tu všechny vypsal, ale kdo viděl, ví.

Identita (2003)

Jestli mám ve filmech něco opravdu rád tak je to neustálý déšť, dobrá atmosféra, hromada rozdílných postav a mezi nima jeden nenápadný magor. Perfecto. Srdcovka.

Loupež po italsku (2003)

Parádní akčňák na vypnutí a nenáročné pobavení. Vtipné scény, dobří herci, slušná zábava. Sviští a baví to stejně dobře jako ty malé Mini Coopery. Viděl jsem to už několikrát a pokaždé mě to pobavilo stejně dobře jako napoprvé.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Jedna z mých oblíbených komedií s Jackie Chanem...akční a humorná pecka. Mezi Chanem a Wilsonem to parádně funguje a jejich dialogy jsou naprosto odzbrojující. Vtipné hlášky, hromada akce, komedie, která nenudí a zaručeně pobaví jak svými nápady tak i provedením.

Expres foto (2002)

Nenápadný snímek, kterému jsem nedával moc šanci, ale dokázal mě posadit pěkně hluboko do křesla. Vývoj děje a postupně se vyvíjející atmosféra ze mě udělali diváka v první řadě. Stejně tak jako bezchybný Williamsův výkon. Robin ty dramatické role prostě umí hrát. S postupem času docela mrazivé až dojemné.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Špinavá gangsterka přesně tak jak ji mám nejradši. Hromada postav, zajímavých situací a výjimečných scén. Dokonale napsaný příběh pod skvělou taktovkou režiséra Hansona. Stará dobrá poctivá škola.

Found (2012)

No ty kjávo, se mě zase dlouho nezvedl tlak. Odkud začít...no tohle je pecka. V první řadě vyzvednu mladého režiséra. Ať mi už nikdo netvrdí, že monstrózní rozpočty dělají filmy. Blbost, a borec to tu dokazuje. Výkon herce, co hrál mladšího bráchu nadprůměrný, z tohoto synka by mohlo ještě něco být. Líbily se mi ty jeho komentáře, kterými glosoval danou situaci, bylo to chytře napsaný, žádné bejkárny. Mně osobně trochu vadila ta část, kdy se s kámošem dívali na hororovou videokazetu. Nějak mi to tam prostě nesedělo. Možná tou změnou barev nebo až tím přehnaným humusem co na ní byl. Na druhou stranu vzhledem ke konci tomu docela rozumím. No a teď k závěru...PSYCHO. Jak jsem řekl, dlouho mně nebylo takhle nepříjemně. Boha marja síla. A poslední záběr s komentářem? Luxus. Borec má talent a jsem zvědavý na jeho další tvorbu.

Tajemná řeka (2003)

Eastwoodova špinavá a temná thrillerovina s výborným Pennem, Robbinsem a Baconem v hlavních rolích. Perfektní děj, napětí a atmosféra. Místy až nepříjemná a bezmocná.

Insomnie (2002)

Příjemný thriller s vynikajícím Pacinem v hlavní roli, na který když jsem se dodíval, jsem měl pocit, jako bych ho sledoval sedm dní bez spánku.

Telefonní budka (2002)

Telefonní pecka chcete-li. Jízda od první minuty až do té poslední a to celou dobu se sluchátkem v ruce. Farrel a jeho nepřetržitý herecký telefonát. Sutherland ala operátor (ten jeho hlas!), který si určuje, kdy tento hovor může býti ukončen. Cvak. Operátor co to myslí sakra vážně. Thriller co nadchne nápadem i zpracováním a nenudí ani minutu.