Valkýra (2008)

Je to skvělej reálnej film.Mimochodem jestli chcete vidět úspěšnej atentát na hitlera podvejte se na hanebný pancharty

Pátek třináctého (2009)

já sem od toho neočekával nějakej extra originální děj,chtěl sem vidět drsnej survival a krvavej masakr a přesně to to bylo.Bylo tam i pár docela dobrejch leknutí,hlavně ze začátku,pak už sem to čekal.Ale co sem absolutně nečekal byla ta scéna na konci.Každopádně je to dobrej remake a ani jednou sem se nenudil.

Zátah: Vykoupení (2011)

Je to kurevsky dobrej a brutální akční film kterej je od začátku do konce nacucanej adreanalinem a nepoleví dokud to všechno neskončí a všichni nejsou mrtví.Má to dost podobnej příběh jako dredd,což mi nevadilo protože dredd je taky skvělej film.

Poldové (2010)

Je to fakt prdel,je to už docela dlouho co sem to viděl ale některý scény si pamatuju,třeba jak si ten parkourista zlomil vaz,nebo jak ten willisův parťák řval na toho vyslýchanýho různý filmový hlášky a slintal u toho.Je to fakt skvělá komedie jedna z nejlepších co znám a mělo by to mít aspoň 80%.

Tajemství ztracené archy (2008) (TV film) odpad!

Je to absolutní sračka,s přiíběhem,který by vymyslel i osmiletý retardek s pastelkou v mozku.A oni to maj zas dávat a to ještě v sobotu v hlavnim vysílacim čase.Hrozně sem se u toho nudil a nechápu proč v tom hrála ta blondýna ze xeny.A ty ostatní herci asi měli jenom vytisklej rychlokurz herectví aby je tam vzali.Prostě mega sračka,a ty efekty!bože,ty efekty!Vojáci střílí ze samopalů po tom monstru a ani škrábnutí a když po něm hodí granát neni tam ani šmouha!

Maminčin mazánek (2007)

No na to že je to komedie mě to vůbec nerozesmálo a bylo to docela nudný ale totální sračka to zas nebyla tak dám jednu hvězdu

Chvění (1990)

Je to docela dobrý jenom by to mohlo být trochu kratší a ten hl.hrdina s dlouhejma vlasama nebyl moc sympatickej ale ten jeho kámoš byl docela hustej.Asi nejlepší scéna byla když tam ty dva manželé rozstříleli toho červa snad 10ti různýma zbraněma

Rychle a zběsile 7 (2015)

Je to dobrej akční film,a jsou tam i docela vtipný hlášky.Byli dobrý ty scény kde auto lítalo zkrz mrakodrapy nebo když si ten týpek vzal rotační kulomet od toho drona a začal kropit ten vrtulník.Jenom mi trochu vadilo že některý ty akční scény byli docela nepřehledný a měl sem v nich trochu zmatek protože se tam až moc rychle střídali záběry

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Je to naprosto skvělej akční masakr,Rambo je tam dost hustej a má dobrý hlášky i když už je starej.Líbila se mi ta poslední scéna kdy tam John Rambo doslova rozmrdal na kousky celou armádu,jo,je to docela nereálný ale je to přece film.Nenapadá mě nic co by mi tam vadilo,možná jenom že to mohlo být trošku delší ale to je jenom detail.

Deník slabocha (2010)

Moc mě to nebavilo,druhej a třetí díl jsou lepší