Xena (1995) (seriál)

Občas v létě když to dávali na COOLU sem se na to ráno díval a docela mě to bavilo.Připadalo mi vtipný jak je Xena taková chladná a drsná a s každym drsnym dvoumetrovým chlapákem vyjebe.Byli zajímavý díly kde byl třeba césar,herkules nebo jiný historický postavy.Jenom ta její kamarádka Gabriela mě trochu srala,s tím svým věčným názorem,že násilí je špatné,i když stejně občas sama někoho kuchla.Celkem pohodovej seriál

Fakjů pane učiteli (2013)

Některý vtipy jsou docela dobrý,ale z žádnýho mě nechytil záchvat smíchu.Bylo to zajímavý do tý části než se spřátelil se svýma žákama. Pak už nic moc.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Doufal sem v novej skvělej pořad,něco jako REPLAY,ale tohle....fakt nechápu o čem to je.Kdyby jich nebylo tolik,ale třeba jenom dva,tři lidi a dělali by recenze atd. Mohlo by to být lepší.Jednu hvězdu za Martina Rotu. Oprava:po shlídnutí pár dalších dílů už se mi to nezdá být tak špatný.zvedám na 2 hvězdy

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Naprosto luxusní krvavá epická řežba-Nevim co víc dodat,snad jen:TOTO JE SPARTA!!!!

Kazatel smrti (2007) odpad!

Když se zabijácký strašák poprvé objevil,bylo to celkem zajímavý.Ale zajímavý to přestalo být asi o deset minut později.Ty rádoby děsivý kecy o proroctví atd.atd...,Nechápu proč toho zmrda faráře vubec chtěli oživovovat,proč?vždyť je akorát upaloval a rozkazoval v kostele.Postavy nezajímavý a příběh taky. Jo a ještě jedna debilita:Jeden polda hlavní hrdince celou dobu pomáhal,zachránil jí a pomáhal jí uniknout před šílenýma vesničanama,ale když mu řekla že už neni panna,totálně se nasral vyhodil jí z auta,a chtěl jí asi donést zpátky vesničanum.WTF?

Far Cry (2008)

Tenhle film byl celkem dobrej,je to podle prvního dílu hry(aspoň myslim).Ve hře jsou ty vraždící mutanti takový velký svalnatý a zubatý potvory,tady jsou to jenom takový vybledlí lidi s vymytým mozkem a nadlidskou silou,škoda že tam nebyli ti herní,asi tvůrcům nezbyl rozpočet.Postava tlusťocha mi přišla zbytečná,ale hlavní hrdina byl docela sympatickej.Nejlepší scény jsou ke konci,když se mutanti dostanou z klecí a začnou vraždit a je to takovej velkej FIGHT lidi vs mutanti vs jiný lidi.

Žraločí masakr v Jersey Shore (2012) (TV film) odpad!

Totální kokotina.Banda nagelovaných opálených debilů a blbých holek,co se snaží vyřešit svoje vztahy a taky,což je asi menší problém pro ně,lidožravý totálně digitální žraloky.Je to taková sračka,až je chvílema vtipný jak je to debilní

127 hodin (2010)

Je to dobrej film o přežití,jenom škoda že už jsem předem věděl že si áron nakonec uřízne ruku.

Noc oživlých protinožců (2014)

Je to fakt dobrej a originální film,třeba jak používali krev zombíků jako palivo, to je dobrej nápad.Líbilo se mi jak se s těma zombíkama prostě nesrali a ustřelovali jim zblízka hlavy brokovnicí.Je to takový nepředvídatelný,říkal sem si:hmm,koho z hlavních postav zabijou....Je to prostě fakt dobrej zombie horor,(jenom tam trochu nesedělo,že ta jeho sestra ty zombie ovládala nebo co)