Dzedzy

okres Most

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 1.4.2019  03:12

Obávám se, že po tomhle filmu už nebudou romantické filmy to, co dřív. Odteď je nejspíš budu vnímat z úplně jiného úhlu pohledu.

• 25.10.2018  06:03

Tak dobrej nápad a opět tak blbě zpracovanej. Dvě třetiny filmu byly u mě min. na čtyři hvězdičky a rozuzlení je totální odpad. Jak to má pak člověk hodnotit? Tak tedy zlatá střední (dvě hvězdičky) za ten nápad a za to, že mě dvě třetiny filmu držel v napětí a s otázkou: "Vo co go a kdo za tím stojí?" A to pomíjím fakt, že celá rodina bezhlavě dělá, co jim televize řekne, nebo že v Americe asi mají běžné domácnosti nevykopnutelné pokojové dveře a nerozbitná skla v nich.

• 23.9.2018  00:05
    Pepa (2018)

To je tak blbej a nudnej film, jako Pepa sám.

• 14.3.2018  02:05
    Annihilation (2018)

Super film a skvělé efekty. Ani jsem nedýchala. Zas jednou něco nového, neokoukaného a tisíckrát nekopírovaného. Nemám co vytknout.

• 2.12.2017  01:38
    Czech Made Man (2011)

Slibovala jsem si od toho víc. Popis nezní špatně, jen tam jaksi zapomněli napsat, že to je jakési odříkávání životopisu stylem "Na stojáka", ale bez humoru, hudby a s jakýmisi obrazy toho jeho života. Sečteno a podtrženo... o ničem. Po cca čtvrt hodině jsem to vypla, jinak bych si ukousala prsty nudou. Škoda. Jako klasický film by to mohlo být zajímavý.

• 18.7.2017  04:02
    Pilgrimage (2017)

Celou dobu jsem byla přesvědčená o čtyřech hvězdičkách. Konec ale zabil celý film a degradoval do někam mezi 3-4. Ale jo, za tu atmosféru, co ten film měl, tam tu čtvrtou hvězdičku dotlačím. Kdyby ten film měl ale jiný závěr, možná by celkové hodnocení filmu bylo někde jinde, než jen na 54%

• 15.7.2017  06:42

Škoda. Další dobrej nápad, ale špatně zpracovanej. Ach jo.

• 7.6.2017  04:29

Nevím, co všichni proti tomu filmu mají. Mně se líbil a dávám 5*. Dost často jsem měla mrazení v zádech. Za mě Spielberg opět nezklamal. Nejspíš ale pro někoho musí ve filmu téct hektolitry krve a stříkat na všechny strany, případně pár sprostých slov, aby to bylo dost kvalitní či co. Jasně, s realitou to nejspíš nic moc společného nemá, ale pohádky a rodinné filmy už dneska nejsou v kurzu či co? Za mě tedy super ve všech směrech. 100%

• 9.1.2017  02:04
    The Thinning (2016)

Ty půlky tu fakt chybí. Za mě je to na 4,5 hvězdičky. Pět dát nemohu, to jsou u mne Top filmy, které jsou téměř dokonalé, nebo je mohu vidět několikrát, anebo mají nečekaný, fascinující závěr.

• 9.1.2017  01:54
    SiREN (2016)

Oceňuji nápad udělat horor s něčím / někým jiným, než s klasickými bezejmennými monstry, upíry či duchy. Docela se na to dalo koukat.

• 22.12.2016  08:11
    Teoneol (2016)

Mám ráda katastrofické filmy a tenhle je moc dobře udělaný. Až jsem si myslela, že je to podle skutečné události. Nechybí ani humor. Věta:,, Přinesl jsem Vám ponožky, kdyby Vám byla zima, " mě v dané situaci naprosto odbourala. Ten film si však zaslouží své místo v CSFD. Nemohla jsem ho zde najít. Má špatně napsaný název. Správně je to Tao - Neol. Tedy dvě oddělená slova nebo taky The tunel. Našla jsem to až podle herců, protože by mne nenapadlo to hledat jako jedno slovo. A taky by di film zasloužil popis filmu. Předem děkuji.

• 23.11.2016  01:02

Nuda. Jedna velká nuda. Výjimečně souhlasím s komentářem Verbala. Tohle je opravdu leda tak pro pipinky oslavující Padesát odstínů šedi. Jen tak si totiž vysvětluju ten humbuk a oslavování tohoto snímku. A to jsem si to chtěla půjčit v knihovně. Ještě že jsem to neudělala. Zřejmě by to dopadlo stejně jako když jsem si půjčila padesát odstínů šedi, čekala jsem dva měsíce, než na mne přišla řada a pak jsem přečetla ani ne půlku prvního dílu a vrátila jsem to s tím, že s takovou hovadinou nebudu ztrácet čas. Tohle by asi dopadlo podobně.

• 26.10.2016  02:01
    Ani ve snu! (2016)

Film naprosto o ničem, i toho parkuru tam moc není a ten její fantazy svět to zabíjí úplně. Rozhodovala jsem se mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Nakonec tedy alespoň ta jedna hvězdička za ten parkur a za to, že ona mi celý film připomínala Lucii, postrach ulice.

• 27.9.2016  09:55

Zas jeden film od kterého jsem čekala něco víc a ono nic. O čem ten film vlastně je? O jedné reportérce co jela do Afghánistánu a stala se z ní válečná zpravodajka. Hmmm a co jako? Takových jsou stovky. Co je na Kim Barkerové tak mimořádnèho, že je o ní film? Stále jsem tam čekala nějakou akci, něco co jí proslavilo nebo tak něco a ono furt nic a pak najednou konec. Takže pro mě film o ničem, proto dávám jen dvě hvězdičky.

• 19.9.2016  07:47
    Humr (2015)

Dobrej nápad, ale špatně zpracovaný. Navíc tak nějak bez konce. Čekala jsem od toho víc. Něco na způsob Divergence. Škoda no.

• 18.7.2016  03:20

Horšího Hitlera jsem ještě neviděla. Velmi špatně zahraný. Za to víc hvězdice tenhle film dostat nemůže a zřejmě je to i důvod celkově nízkého hodnocení tohoto filmu.

• 6.7.2016  02:04

Klasickej Disneyovskej rukopis. A Disneyovky já mám ráda, takže není co řešit. K dokonalosti mi chybělo jen to, aby hlavní roli hrál Johny Deep, kterej by se tam asi hodil víc.

• 6.7.2016  01:58

První zvonilka, kterou jsem viděla a jsem nadšená. Moc pěkný. I tvor ,,bubupejsek" netvor je krásně vymyšlený. Už se těším až skouknu i ostatní díly. Jen nevím proč se to jmenuje ,,Zvonilka a tvor netvor", Když Zvonilka s ním neměla skoro vůbec nic co do činění. Spíš se to mělo jmenovat ,,Flora a tvor netvor", ale uznávám, že to nezní tak pěkně. Nicméně tento nepatrný detail hvězdičku rozhodně neshazuje, takže u mě za 5*.

• 20.6.2016  02:25
    Psí život (2004)

Celou dobu jsem čekala nějakou zradu v podobě, že mu ho ukradnou na psí zápasy nebo tak něco, což se v takové zemi přímo nabízí. Proto hvězdička navíc za milé překvapení, že tam nakonec nic takového nebylo. Jo takovéhle filmy o psech můžu. Doporučuji ho všem milovníkům psů, jako jsem já.

• 30.5.2016  04:21
    Love (2015)

Prosím zastřelte mě. Než ještě vidět něco takového, tak raději dobrovolně spáchám harakiri. Tohle by měli používat jako mučící nástroj na zločince při výslechu. Jedno skouknutí a při pohrůžce, že to pustí znovu by zločinci vyblili i to, co neví, protože tohle je vážně utrpení. Škoda času a materiálu. Dávám odpad. Nižší hodnocení tu už bohužel není.

• 18.4.2016  05:43
    Lůno (2010)

Jedním slovem - NUDA. Nápad dobrý, ale film naprosto o ničem. Pořád jsem čekala co se z toho vyklube, abych v závěru zjistila, že nic. Škoda. To téma šlo zpracovat lépe. Ale je fakt, že tyhle utahaný filmy bez hudby, bez dialogů a s dlouhýma scénama skutečně nejsou nic pro mě.: -/

• 15.4.2016  00:03

Docela to tvůrcům věřím, že kdyby se Hitler v dnešní době probudil, tak by to možná tak nějak vypadalo. Docela si myslím, že i chytli ten jeho způsob myšlení a uvažování. Co mi tam však ale vadí je, že mi přijde, že z něj až moc dělají blbečka. Ať byl jaký byl, nelze mu upřít, že byl nadprůměrně inteligentní. Proto taky dokázal manipulovat s lidmi a stát se vůdcem říše. Tohle tam filmaři tak trochu opomněli bych řekla. Myslím, že jen co by se trochu v dnešní době rozkoukal, rychle by se jí přizpůsobil, aby znovu získal svou moc.

• 25.2.2016  06:00

Tak po tomhle filmu už si umím živě představit mámy častou větu:,, Shniješ tady za živa." Nápad asi dobrý, za něj proto i jedna hvězdička, ale zpracování naprosto tragický a o ničem. 90 minut sledování pomalu se rozkládající pipiny, která má nejspíš fobii z oblečení, doktorů a světa za dveřmi svého bytu. Po celou dobu filmu mne napadala jediná otázka:,, Proč ta kráva nejde, kuwa, k doktorovi." Téma se dalo zpracovat mnohem lépe a nápadněji.

• 21.2.2016  02:24
    Otrokem (2010)

Knížka je lepší. Je to tam přehlednější jak se události seběhly a tak nějak realističtější. Např. ten její útěk proběhl v knize zcela jinak, než zde. Ale je fakt, že film byl knihou pouze inspirován. Přesto si myslím, že kdyby film natočili podle knihy udělali daleko lépe. Takto to pěti hvězdičkami skutečně ohodnotit nemohu. To by bylo vůči knížce nefér. Navíc si myslím, že kdo knihu nečetl, tak se bude v ději filmu malinko ztrácet. Ve filmu totiž není ani popsáno co se odehrává ještě v Súdánu a co už v Anglii a stále děj skáče sem a tam.

• 6.2.2016  13:19

Nebýt závěrečných asi dvaceti minut, dám tomu nejspíš odpad. Nuda nuda a zase nuda. Až když k nim dorazili, tak se teprve začalo něco dít. Rozhodovala jsem se mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Ke dvoum mě nakonec ukecal přítel. Tak tedy s odřenýma ušima dvě hvězdičky za ten závěr, za Kurta Rusela a za pěknou písničku v titulcích.

• 14.1.2016  03:47

Neslaný, nemastný. čekala jsem od toho něco na způsob ,,Plivu na váš hrob", ale tohle mu nesahá ani po kotníky. Jedna velká nuda. Navíc jsem takový trochu hnidopich a tak mě celkem dostalo i to, že ona tam po takovém brutálním znásilnění normálně sedí na takovém pařízku s perfektně učesaným culíkem.

• 28.12.2015  19:37
    Real Onigokko (2015)

Livingdead přesně vystihl moje pocity. Chtělo se mi spát a tak si přítel pustil film u kterého já plánovala usnout, ale začátek mě dokonale probudil a zaujal. V jednu chvíli jsem si i myslela, že z toho vyleze japonská verze Nezvratného osudu či cosi o vraždícím větru. Nečetla jsem totiž předem recenzi. Obojí mohlo z toho úvodu vzniknout. A vlastně ani tato myšlenka filmu nebyla špatná. Dokonce jsem uvažovala, že alespoň za nápad tu jednu hvězdičku udělím. Ale on i ten nápad byl tak brutátně znásilněn, že prostě nemohu. Je mi líto, ale vážně nemohu.

• 25.9.2015  00:08
    Měsíc v ohrožení (TV film) (2006)

Tak já se pokusím mu hodnocení trochu vylepšit, protože mám tyto katastrofické filmy ráda. Pravda... je to taková pohádka pro dospělé - do vesmíru letí člověk bez jakékoliv přípravy, zkoušek, testů.... jen tak mírnix týrnix jak na výlet autem a vůbec ho to nerozhodí, raketoplán vzlétá za toho nejnevhodnějšího počasí, ale to přeci nevadí. Oni to přeci zvládnou. A ještě navíc je v raketoplánu nejspíš umělá gravitace či co. No páni. Tak to mě asitak bilo do očí nejvíc. Možná proto, že mě tyto věci vždy zajímaly a fascinovaly, tak že vím jak velký nesmysl to je. Ale jinak jooo, dobrý. Jako pohádka na dobrou noc to jde. Takže tomu dávám průměr 3*

• 15.8.2015  21:39
    Rock of Ages (2012)

Proč vždycky, když se na něco těším, tak jsem obvykle zklamaná? Muzikály mám ráda a ,, rockový muzikál" znělo jako ,, tak trochu jiný muzikál". Proto jsem se na něj těšila. Žiju ale v utkvělé představě, že muzikál se skládá z vlastních písniček patřící k ději a ne ze sprzněných známých rokovek. To akceptuji pouze v Mama Mia, která o tom je - o písničkách ABBY. Tohle je pro mne pouze nuda.

• 31.7.2015  02:49
    Cesta (2014)

Jen díky Pattisonovi tomu dávám alespoň jednu hvězdičku. Jak mě v twilight sáze neoslovil prakticky vůbec, tak od shlédnutí filmu ,, voda pro slony" si stále více získává mou pozornost a líbí se mi, že se umí chopit v podstatě jakékoliv role. Bez něj bych tomuto filmu jinak dala odpad, protože to je nuda na druhou bez jakéhokoliv děje. A závěrečná melodie v titulcích zakývala i tou jednou jedinou hvězdičkou. Dávám tomu tak 3-5%.

<< předchozí 1 2