P!nk - Trouble (2003) (hudební videoklip)

Pink prostě klipy dělat umí.Tenhle je navíc vtipný a ještě k tomu skvělá píseň. V tomhle videoklipu jsem si poprvé všimla Jeremyho R. To ještě nebyl známý. Až někdy poté se proflákl filmem Smrt čeká všude.

Kráska a zvíře (2014)

Nejlepší zpracování jaké jsem viděla. Dokonce se mi líbí víc než naše Panna a netvor. Dopodrobna vykreslené. Dali si práci vymyslet, jak se z prince stalo zvíře a to jsem ještě v žádném zpacování neviděla. Vincent Cassel není kdovíjaký hezoun, ale tady mu to slušelo a role mu sedla.

Jupiter vychází (2015)

Líbili se mi kostýmy, masky, prostředí i děj. Myslím si, že lidi nečekali, že se z toho vyklube romanťák, tak proto tak nízké hodnocení. Ale co čekali, když tam hraje Channing? Takový kus chlapa by byl hřích nevyužít k nějakému tomu románku. V postavě, kterou hrál Eddie Redmayne jsem si všimla vlivu Stephena Hawkinga z Teorie všeho. Ale vůbec to nebylo špatný a k postavě se to hodilo. Jediný co mi vadilo byla hudba. Když je hudba dobrá, tak si ji ve filmu ani nevšimnete. Ale v tady působila vyloženě rušivě až nepříjemně.

Horší už to nebude (2006)

Když jsem se na tenhle film začala dívat, postupně jsem začala zjišťovat, že jsem ho už viděla. A když tohle zjistím, tak většinou film hodnotím velmi nízko, protože z nějakého důvodu mě nejspíš moc nezaujal. Ale film mě na začátku chytil tak, že jsem vydržela až do konce. Byl to moc dobrý film. Důvod, proč jsem si ho nepamatovala byl nejspíš trochu složitější děj. Dokonce se mi zde líbila i Maggie Gyllenhaal. Tentokrát vypadala i trochu sexy. To se jí nepovedlo ani v Batmanovi a to bych řekla, že se tam o to hodně snažili.

Focus (2015)

V průběhu celého filmu jsem si říkala: " jo, to je jasný, to bude takhle" "a tohle zase takhle" No ale nebylo. Vždycky mě to dokázalo nějak překvapit. Vůbec jsem si nedokázala spojit kdo s kým v čem jede a kdo na koho co hraje. Takže super. Will Smith je prostě skvělý ať ho vidím hrát v čemkoli a ona je opravdu krásná. No na tu roli možná až moc. Takováhle kóča by někde nekradla na ulici, ale obrážela by přehlídková mola. Není to film, na pět hvězdiček, který bych si pustila několikrát, ale je to film, který vás nepustí do postele dřív, než skončí. I kdyby to bylo o půlnoci a vy vstávaly o ve 2 do práce.

Mary a Max (2009)

Opět další pohádka, která má děsnou animaci, ale byl to zajímavý příběh. Rozhodně to teda není pohádka pro děti. Za prvé by je nebavila a za druhé by to nejspíš ani nechápaly. Ale já jsem se celkem dobře pobavila i zasmála.

Hačikó - příběh psa (2009)

Když nad tím tak popřemýšlím, tak by kdekdo mohl říct, že ten film je celkem o ničem a že se tam ani nic moc nedělo. ALE ten film mě dokázal totálně rozhodil. Brečela jsem jak malé děcko. Už si ani nepamatuji, kdy jsem u nějakého filmu takhle fňákala. A to jsem si ho pouštěla na dvakrát a i když mi z druhé části zbývalo posledních deset minut, zase tekly potoky slz. Uf, ještě že už to je za mnou. Ale film, který mě dokáže takhle rozbrečet si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček.

Nežádej svůj poslední tanec 2 (2006) odpad!

Typický. Povede se film, tak proč nenatočit další. A tak vznikají takovéhle sračky. Kam zmizela její veliká láska z prvního dílu, to jsem se nedozvěděla. Tak ale hlavně že si našla dalšího urostlého černocha.

Hanebný pancharti (2009)

Nic speciálního, kam se to hrabe na Avatara. Konec byl ze všeho nejtrapnější.

40 let panic (2005)

Steve Carel+romantická komedie+název 40 let panic = Měla by to být šílená komedie s minimálními přestávkami k nadechnutí mezi smíchem. Tak proč mě to tak sakra moc nudilo. Prostě režisér a scénárista nebyl schopný uchopit skvost v podobě herce a udělal z tohoto filmu neskutečně nudnou frašku, s přestávkami na dívání na hodinky, kdy to kurva už skončí !!!