Poldark (2015) (seriál)

Nestává se často, aby mě hned první díl nějakého seriálu tak ohromil. V podstatě jsem se po dvaceti minutách stala závislákem. Díl byl sice hodně deprimující, ale to se časem doufám obrátí.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Vůbec to nebylo špatný. Musím říct, že to je celkem podhodnocený. Dokonce jsem se zasmála a to se mi zas tak často u takových blbovinek nestává. Je dost možný, že ten film byl dobrý, protože hlavní roli měl Johny Depp. On je prostě jedinečný. Úplně poslední záběr mě snad pobavil nejvíc. A Paula Bettanyho jsem tam málem ani nepoznala. Tenhle film prostě musí lidé brát s trošičkou nadsázky a nebrat to tak vážně, když to ani vážně není myšleno.

Chappie (2015)

Jak jen dokázali udělat z Hugha Jackmana takového nesympatického,protivného a neatraktivního kreténa. Klobouk dolů pře vizážisty, protože ten účes udělal hodně. A jeho herecký výkon byl taky opět naprosto dokonalý. V životě by mě nenapadlo, že on může hrát zápornou postavu. Jinak film byl super. Překvapil mě. Vůbec jsem nečekala, že bude mít takový průběh. Čekala jsem, že se to bude podobat filmu Číslo 5 žije. Tak to je, když se člověk nepodívá na trailer, což je dobře a jenom mohu doporučit. Samozřejmě se budu těšit na pokračování, jelikož závěr to naznačuje.

Všude dobře, doma peklo (2015)

Je to taková pitominka. Ale měla koule. Několikrát mě ten film překvapil. Nečekala jsem, že to bude takový masakr. Katherine Heigl to zahrála skvěle. V takové roli jsem ji ještě neviděla.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Začalo to dobře. Líbila se mi ta propojenost, mezi jednotlivými díly Rychle a zběsile. Statham naprosto super. Asi mi v těch záporných rolích sedí víc. Ale akční scény přehnaný. A když už jsem si myslela, že už to víc přehnat nejde, tak mě další scéna přesvědčila o opaku. Já mám ráda akční scény, ale tohle bylo hodně daleko za hranicí. Přehazovat si člověka z auta do auta, auto padající ze skály. Skákání autem z budovy do budovy. A takových scén tam bylo habaděj. Kdyby to byl Avengers, tak neřeknu ani půl slova, ale i ten je reálnější. Ale na konci mi ukápla slza. Walkera jsem měla ráda.

Maggie (2015)

Asi jsem od toho čekala něco jiného, když tam hraje Arnie. Trochu víc akčnější. Nehledě na to, že to téma je zajímavý. Ale tenhle film byl zdlouhavý a téměř nudný. Není to můj šálek kávy. Hodně se zabývá mezilidskými vztahy, rodinou a pocity. Ale Arnold to zahrál perfektně.

Ex Machina (2014)

Film, který mě nezklamal, ale ani vyloženě nenadchnul. Začátek a průběh malinko zdlouhavý. Děj by se dokázal nepěchovat i do jedné hodiny. Zápletka na mě moc jednoduchá. Ale konec byl zajímavý a nečekaný. V podstatě mě ten film donutil nad ním přemýšlet i po odchodu z kina. Takže proto 4 hvězdy.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Viděno podruhé. Většinou, když si film pustím po delším čase a malinko se ve mně uleží, jdu ještě o hvězdu výš. Je to skvělý film, to určitě. Dokonce jsem brala s nadhledem i vybuchující hlavy, které byli pro mě po prvním zhlédnutí moc. I jsem si celkem dobře užila kostelní masakr, ze kterého jsem byla poprvé malinko znechucená. Ale co stále nemůžu překousnout je scéna okolo princezny " když zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku" a následná názorná ukázka. Připadá mi to jako laciný humor a naprosto se nehodící k tomuto filmu.

Dokonalý smysl (2011)

Od scifi na toto téma jsem čekala trochu víc. Ve filmu se zaměřili spíš na mezilidské vztahy než na celkový děj. Ten konec pro mě také nebyl žádným překvapením. Přesně tohle jsem čekala, že se stane. A co jako dál? Nic. To si máme nejspíš domyslet. Abych nehodnotila jen záporně, tak bylo zajímavé, jak se vyrovnávají se ztrátou jednotlivých smyslů, ikdyž si nemyslím, že ve skutečném životě by to bylo tak snadné.

Můj růžový život (1997)

Nejlepší francouzský film, který jsem kdy viděla. Trošinku na nervy, ale velké překvapení.