Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Film mi dal presne to, čo som od neho očakával, skvelé herecké výkony, epickú akciu a prípravu dalo by sa povedať pôdy pre Justice League. Obsahovo to trošku stráca na kvalite ale podľa mňa jeden z faktorov, ktoré tomu dopomohli je absencia cca 30 minút filmu, ktoré dostaneme v rozšírenej verzii filmu. Ben Affleck v roli Batmana / Brueca Wayna je neskutočný, brutálny, temný a podľa mňa ide o najlepšie stvárnenie Batmana vôbec. Hanry Cavill si ide svoju rolu, ktorú začal v MoS a síce sa nechytá na Christophera R. stále ide o veľmi dobré stvárnenie muža z ocele, všetci ostatný herci dokazujú že sú špičkový a svoju rolu hrajú veľmi uveriteľne a s prehľadom. Lex v podaní Jesseho Eisenberga mi veľmi pripomínal samotného Batmana, ktorý na verejnosti hral šaša ale v súkromí odhaľoval temného a brutálneho génia, ktorý dokáže rozohrať veľmi temnú hru. Akcia je veľmi prehľadná a človek sa v nej nestratí, čo je veľmi dobré. Dejové linky skáču od Batmana k Supermanovi a hoci väčšina ľudí tvrdí že sa v nej stráca tak na mňa to vplývalo pozitívne a vychutnával som si každú plnými dúškami. Celkové hodnotenie filmu 9/10, po rozšírenej verzii to bude možno viac.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Celkovo je film veľmi, veľmi akčný ale čo sa týka scenára tak to je len taký priemer. Všetka akcia vo filme bola veľmi dobrá a prakticky až na pár scén je úplne všade. Trochu mi vadilo respektíve sklamalo že The Rock a Statham sa vo filme vyskytovali veľmi málo hlave The Rock. Inak to bol dobrý film a hviezdička naviac za Paula.

Souboj Titánů (1981)

V detstve môj top film. Strašne som mal rad toho Krakena.

Americký sniper (2014)

Film bol podľa mojej mienky veľmi dobrý. Príbeh chlapca ktorý vyrastal na farme s prísnym otcom a postupne sa od priemerného cowboya vypracoval až na legendu ajmerickej armády. Bradley Cooper podľa mňa vystihol charakter postavy perfektne a zaslúžil by si kľudne aj oscara.

Terminator Salvation (2009)

Viem že v porovnaní zo starými časťami je to slabé, ale ak sa na to pozerám ako človek ktorý nevidel pôvodnú trilógiu tak je to podľa mňa dobrý film.

Herkules v New Yorku (1970)

Neviem ako to lepšie povedať, je to tak hlúpe až je to nakoniec celkom vtipné.

Barbar Conan (2011)

Urobiť remake filmu ako je Barbar Conan to chce odvahu, ale výsledok za veľa nestojí. Podľa mňa taky priemer.

Expendables: Postradatelní (2010)

Perfektný film plný skvelých hercov. Akcia lape ako má. Dvojica Sly a Statham je proste úžasná, možno by to chcelo o pol hodinu dlhší film a bolo by to perfektné.