• Pohádka

Chata smrti (2007)

Mohl to být dobrý horor, ale scénáristická i režijní nevyzrálost celý film potopili do bahna. Škoda. Hodnocení: 30 %

Sestry (2006)

Celý film kazí nekvalitní scénář a dialogy. Dalo se ze zajímavého námětu vytěžit mnohem více a herci jsou všichni nesympatičtí, ideální by bylo je pozabíjet všechny. Líto by člověku nebylo žádného. Hodnocení: 35 %

Candyman 3: Den smrti (1999)

Bohužel třetí díl už vaří jen z vody, nenabídne nic zajímavého a v zásadě je nudný od začátku do konce. Hodnocení: 40 %

Candyman 2: Sbohem masu (1995)

Slabší odvar jedničky, leč trochu vyčpělý, dobré je vysvětlení a záběry Candymana, jak se to stalo, ale jinak je to horší než jednička. Hodnocení: 55 %

Candyman (1992)

Skvělá hudba a kamera, ale jinak děj už tak skvělý není a scénář, chvílemi je to nuda a člověk se až tak nebojí, zas tak hororové to není. Hodnocení: 65 %

Fakulta (1998)

Takový menší Pán Prstenů s Frodo Pytlíkem a dalšími hobity na střední škole, příšerky atd. Nic originálního. Hodnocení: 55 %

Dva kluci v palbě (1983)

I přes idyličnost mi hodně vadilo, že z války tam není nic vidět a působí to tak hodně neauteticky. Hodnocení: 35 %

Děti kukuřice (2009) (TV film)

Oproti předchůdci je to málo hororové a spíše jde o dobrodružnější typ. Atmosféra je tu slabší, zato však tu nejsou kraviny z dřívějších dílů. Pochválím kameru, znatelné polepšení oproti předchůdcům, žel děj a scénář jsou slabší a ani herecky se to moc nezlepšilo, spíše naopak. Hodnocení: 55 %

Simon řekl (2006)

Sice je to spíše B až Céčkový horor s nízkým rozpočtem a jednoduchým dějem a slabými herci, ovšem pár vraždících scén mi přišlo docela drsných a hororové napětí sice chybí, vraždí se moc brzo, ovšem thriller je to určitě. Měl něco do sebe. Jen jsem trochu nepochopil, zda vše dělal jen Stanley nebo i Simon. Hodnocení: 50 %