• Pohádka

Běženky a kapři (2016) (TV film) odpad!

Ten film vypadal, jak kdyby ho natočil nějaký pasák z bordelu na domácí kameru a zaměstnankyně udělal herečkami a gorily od vchodu herci, triky i záběry tomu odpovídají, herecké výkony taky. Sice kamera kvalitní, ale střih je strašný a záběry taky a umělý žralok v hlíně nebo oranžová krev a umělé nohy jak od figury ze stojanu v Tescu, opravdu nemusím. Hodnocení: 5 % (jen díky jedné pěkné roštěnce).

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Spíše to byl totální chaos a kabaret skečů nepovedených a kostýmů z bordelu, kde sice zaujala zajímavá kamera, ale to už bylo vše, co zaujalo a spíše než o pohádku se jedná o nepovedenou parodii na pohádky. Hodnocení: 10 % za kameru

Krok za krokem (1991) (seriál)

Podle mne velmi povedený rodinný sitcom, jeden z nejlepších mého dětství, který pobaví, zejména pěkné holky potěší a jednoduchý humor. Je fakt, že herci občas přehrávají, ale to se dá i přetrpět. Hodnocení: 70 %

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Na Step by step to nemá, ale mezi sitcomy je to rozhodně lepší nadprůměr a herci se opravdu povedli, zejména Sheldon je skvělý. Hodnocení: 75 %

Černí baroni (1992)

Celkově mne film tak nezaujal, ale je to dobrá komedie, perfektní role Donutila, skvělé hlášky, jež sice nemají na knihu, ale rozhodně neunudí. Český nadprůměr ještě poměrně dobrých porevolučních filmů, kterým ty současné bohužel nesahají ani po kotníky. Hodnocení: 65 %

Kontakt (1997)

Opravdu kvalitní film, jak scénář, tak režie, slušná hudba, dobré herecké výkony. Zamrzí jen patetické a americké přehnané části, ale to už je u amerických filmů klasika. Triky jsou na dnešek dosti nedokonalé poplatné době vzniku filmu. Hodnocení: 75 %

Obušku, z pytle ven! (1955)

Klasická pohádka, která potěší jednoduchou výpravou a lehkým humorem. Nejedná se o flimařský skvost, ale herecké výkony má dobré. Hodnocení:60 %

Zázračný nos (2016) (TV film)

Průměrná pohádka, která mohla být klidně reklamou na voňavky a kosmetiku. Bohužel příběh a postavy byly velmi škatulkovité a umělé, což mne dosti zklamalo. Čekal jsem mnohem větší rozvoj postav a větší napětí, zápletku a rozuzlení., než toto. Hodnocení: 40 %

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Zlatý Troška, toto je ukázka totálního debaklu české kinematografie, humorné zde není vůbec nic, herecké výkony jsou horší než v nekonečných seriálech a hůře ztracený čas než koukáním na toto ani není. Totální odpad: 0 %

Velké ticho (1968)

Kvalitní italský western, který překvapí hlavně pro hlavního hrdinu špatným koncem. Na druhou stranu víc vypovídá reálnějšímu konci. Potěší kvalitní herec Klaus Kinski a pěkná kamera i hudba. Hodnocení: 75 %