• Pohádka

Mikey (1992)

Docela dobrý horor, který kazí opravdu špatné herecké výkony a plno nelogičností. Nápad je super, ale šlo z toho vytěžit mnohem více. Hodnocení: 55 %

Muži v naději (2011)

Příjemný film, který má silné i slabé stránky, Macháček i Polívka hrají nenuceně a to mi sedí více, žel Kerekes není moje krevní skupina, zato Hřebíčková ano. Scéna v restauraci před koncem je nejlepší a i dojemné scény, kdy Polívka připraví pro svoji ženu překvapení a místo toho ho čeká tragická zpráva. Pár dobrých scén film hodně vyzdvihne, ale celkově je scénáristicky bohužel méně vydařený a herecky značně nevyvážený. Hodnocení: 55 %

Ženy v pokušení (2010)

Příjemná oddychovka, která potěší, zejména Balzerové se role velmi povedla, Vlasáková ani Kubařové se ji výkonem ani trochu nepříblížili, škoda! Mít to lepší herecké obsazení, mohlo to být lepší. Hodnocení: 60 %

Roming (2007)

Špatný scénář nezachrání ani poměrně dobře cigánsky zahrané role Polívka a Labudy. Hodnocení: 45 %

Václav (2007)

Celkem dobré, jen se mi zdá, že scénář je místy takový umělý a Trojan občas zbytečně přehrává. Hodnocení: 55 %

Účastníci zájezdu (2006)

Na můj vkus je tam málo legrace a je to dost nudné většinu času. Hodnocení: 40 %

Thunderball (1965)

Podle mne spíše slabší a nudnější bondovka, která se odehrává hodně na ostrově a pod vodou. Chybí tam honičky i typické vynálezky. Je to škoda. Hodnocení: 55 %

Goldfinger (1964)

Jedna z nejlepších bondovek vůbec, hezky propracované a ač pomalejším tempem, tak zajímavé. Nelogičnosti jsou i zde, ale dají se odpustit. Hodnocení: 80 %

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Lepší než jednička, promyšlenější a propracovanější, ale na vrchol to stále nemá. Hodnocení: 75 %

Dr. No (1962)

Solidní vstup, leč zápletka je trochu kostrbaté a plná nelogičností, příjemná je melodie. Hodnocení: 65 %