The Whisperer in Darkness (2011)

Skvela prace. Tleskam H.P. Lovecraft Historical Society a zavidim jim jejich odhodlani.

One Piece - Mrtví nemluví (2023) (epizoda)

Trosku pomalejsi dil, kde dostavaji prostor nove postavy a hrozby na ukor nasi party.

Hoši o ou kodomo (2011)

Tentokrat lehce psychedelicke, audiovizualne stejne bohate a napadite a samozrejme ocekavatelne plne epickych mraku, hvezdnych obloh, dveri do jinych svetu a kolejist.

Ahsoka - Část 6: Daleko, předaleko (2023) (epizoda)

Prospelo tomu, ze se vykaslali na nudne akcni sceny. Neprospelo tomu, ze se zase mocne sazi na me nezname legacy charaktery.

The Show (2020)

Northampton, sny, soukroma ocka, srpek mesice, superhrdina a ukradeny zlaty kriz. Alan Moore nam napsal a hral v psychedelickem snimku, ktery sleduje cestu bizarniho skrz jeste bizarnejsi vysetrovani. Pro fanousky Moorea jde o laskominku.

Čarodějnice (2015)

Atmosfericka hodka a pul zkoumajici stret tmrstvi s moznym nadprirozenem. Bavil jsem se vizualem z predminuleho stoleti, bavil jsem se nad vykony ustredni petky a bavil jsem se nad rozpletanim mysteriozniho pribehu.

To Catch a Killer (2023)

Paradni detektivka v temnem kabatu se skvelou ustredni dvojkou a skvelou Fincherlike atmosferou.