Dálniční hlídka (2019)

Staromilsky odvypravena oldschool kriminalka s fajn ustredni dvojkou ale az zbytecne zdlouhava a bez jiskry.

Bez jištění na El Capitan (2018)

Krasny pohled na skvely sport, paradni psychologicka studie jednoho uzasneho magora, jeste ted se mi poti dlane, kdyz na film pomyslim. Zaslouzeny Oscar.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Tak nevyhypovanejsi dil je pro zatim nejvetsi sklamani celeho serialu. Temne jak rytir. Je videt prd. Spousta charakteru nema vubec co napraci. Proc tam vlastne byli Brienne, Jamie, Pod? Kolik vlastne Danny zbylo draku? Co draci celou dobu delali? Ktery debil tvoril bitevni taktiku? Same otazky, zadne odpovedi. Nejzajimavejsi na tomto dile bylo 'Inside the episode', kde, svete div se, bylo vse toceno za normalni viditelnosti!

Co děláme v temnotách - Hostina (2019) (epizoda)

Opakovany vtip neni vtipem. Oproti filmu je tohle nudny downgrade. Kdybych film nevidel asi by se mi to libilo, ale takhle?

Avengers: Endgame (2019)

Cekal jsem hodne, dostal jsem vse a jeste spoustu komiksove slasti navic. Strasne se tesim na druhou projekci a treti a ctvrtou...

Pašerák (2018)

Prijemny film, ktery mohl byt vic zanrove ukotveny, mol byt trosicku tvrdsi a mohl byt trosicku kratsi. Tak jak je podan fakt neurazi, nenadchne a jaks taks zabavi na dve hodky.

Rammstein: Deutschland (2019) (hudební videoklip)

Zase se snazi posunout celou provokaci a kousek dal a zase se jim to dari. Vic nez roztahana pisnicka me ale bavi obrazy.

Paddleton (2019)

Citlivy, civilni film, ktery tematizuje tezka temata s takovou lehkosti a vyhyba se patosu a klise, ze musim klobouk smeknout.