Generace F (2023)

Zajimave tema, z ktereho slo udelat strhujici a podnetnou podivanou. Bohuzel jsme dostali jen unyle a plytke radoby drama.

Spring (2014)

Uzyvana romantika na kterou je na silu naroubovana hororova linka? No dobre, ale chtelo by to asi cerstvejsi pojeti.

Shane Gillis: Beautiful Dogs (2023) (pořad)

Imitovani Trumpa mi prislo zbytecne uz u jeho minuleho specialu. Nastesti zbytek Shaneova materialu je fakt velka prdel.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Super. Po odzyvane dvojce jsme dostali nabusenou a silne atmosferickou trojku. Body count je tentokrat mensi, ale vubec to nevadi. Denzel je totiz bourak, i kdyz jen sedi v zapadle italske vesnicce u kavy ci caje. A Fuqua si dal poradne zalezet s audiovizualnim pojetim, takze je stale na co koukat. Klidne bych si dal ctyrku, pokud tvurci duo zustane pri chuti.

Mark Normand: Soup to Nuts (2023) (pořad)

Kulometna kadence vtipu je pritomna, ale ne vsechny miri primo na komoru. U jeho predesleho specialu jsem se bavil o fous vic.

Rick a Morty - Že by Amort? (2023) (epizoda)

Uff, takle zlou ale zaroven 'wholesome' a dojemnou epizodu jsme tu dlouho nemeli. Miluju to.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

I po tech letech a bezpoctu projekci jde o neskutecnou pecku. Hltam kazdy zaber, kazdou dejovou linku. Miluju, jak si Jackson s prepisem knihy vyhral. At uz jde o bitvu bitev, mluvici stromy nebo potulujici se hobity, jsem prikovan k obrazovce a nechavam se unaset tou nadherou.

Časové pásmo bylo změněno