• Krátkometrážní

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Pořád jsem čekal na nějaký zvrat a co z toho vlastně na konci bude. Bohužel se na konci žádné wov nekonalo. Přemýšlel jsem mezi 3 a 4, ale i nijak výrazné herecké výkony rozhodli.

Kráčející skála (2004)

Tuctový akčňák na kterej se ale vždy rád podívám. Trochu lepší 3.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Po shlédnutí prvního dílu jsem se těšil na dnešní CSFD projekci. Bohužel film nenaplnil mé očekávání. Děj celého filmu mě připadal, jakoby autor nevěděl vlastně co vymyslet, prostě takový myšmaš nápadů. Když už se to někam ubíralo, vše vlastně začíná znovu. Je pravda, že je tam několik vtipných scén ( např. s kladivem ). Herecké výkony to bohužel už moc nezachrání. Chvíli jsem uvažoval i o 2*, ale závěrečná slušně provedená bitva ( až tedy na několik směšných scén ) převážila na 3*.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Tuctový děj filmu, který je vlastně o ničem, nemůžou zachránit ani slušné efekty. Ač mě Marvell tak nějak nikdy moc nebaví, Hulk je asi nejslabším jeho filmem.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Taková klasická průměrná Marvelovka s pěknými efekty a akčními scénami.

Velký Gatsby (2013)

Tak já nevím, jak film vlastně hodnotit. První půlka filmu slušné napětí, netrpělivě jsem čekal jak se to celé rozvine, ale druhá půlka a závěr filmu mě tak nějak zklamal. Čekal jsem prostě nějaký nečekaný rozuzlení. Dávám tedy tak 3,5.

Na hraně zítřka (2014)

Pro.mne rozporuplnej film. Efekty skvělé, herecké výkony také. Ale děj s vracením času mě prostě nějak nedostal. Ke konci filmu jsem se rozhodoval mezi 3 a 4, ale tak divnej konec nakonec rozhodl.

Na stojáka (2004) (pořad)

Velice záleží na lidech, kteří právě vystupují. Některé výstupy jsou super a člověk se může uřechtat ( např. Iva Pazderková u gynekologa ), některé jsou zase strašně nudný až trapný.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Řekl bych tak nějak nedodělanej špionážní thiller. První půlka se mě zdála docela nudná, v druhé půlce už to bylo lepší, ale víc než za 3 dát nemůžu. A to spíše 3-, protože je ve filmu i spousta efektů a akcí, kterým by snad nemohlo věřit ani malé dítě.