Příběh Beastie Boys (2020)

Forma ma zo zaciatku prekvapila....ale mozno prave preto ako to je natocene mozem pridat aj tu piatu hviezdicku.Kapelu mam rad uz od strednej skoly a aj ked som prilis mlady na to aby som si pametal casy prveho albumu tak to mam celkom napocuvane.

Pátek třináctého 3 (1982)

Trojka zatial z mojho pohladu najlepsia.Zaujimave smrte celkom napinave....a uz prislo aj na povestnu masku.

Smrtelná kořist (1987)

Velmi tazke ohodnotit. Jedine moznosti su 5 alebo odpad....Kazdopadne sa cudujem ze mi tento skost unikal tolko rokov ale viem ze keby som ho videl v rannom detstve tak by som bl asi vo vytrzeni:) Strasna zlatanina kde vacsina zoldakov striela od pasu..vela drsnych hlasiek....dam za 5 lebo pretoze toto fakt treba vidiet

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nepoznam vela filmov na ktore tak dobre pasuje fraza "Guilty pleasure" ako na Mad Maxa. Cely film je jedna velka akcna scena.Odporucam

Lesní duch (2013)

Videne na Bratislavskej predpremiere(Skoda ze sajfa neponukol do sutaze aj tu motorovu pilu...to by som sa zapojil aj ja).Ale teraz k filmu. Dostal som presne to co som od toho cakal a som nadmieru spokojny.Bolo to ultra drsne, krvave az miestami nechutne ale o nejakom velkom strachu sa z mojho pohladu hovorit neda.Po cely cas fiilmu som ale nemal nutkanie pozerat na hodinku a len som si uzival pekelne tempo.Da sa povedat ze ma film vtiahol do deja:)Bavilo ma sledovat aj ako si kamaratka zakryva miestami oci.Doteraz nerada pocuje ked odriekavam slova "Cunda astratta montose eargrets gutt nos veratoos canda amantos canda":))

Upír Nosferatu (1922)

Videne (aj) v kine s doprovodom zivej kapely. Super filmovy zazitok a vrela kazdemu kto bude mat podobnu prilezitost odporucam.

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Nemozem inak ako 5 hviezd...vyzera to velmi velmi dobre. Uz sa tesimna celovecerny film. Dufam ze tam b ude plno bojovnikov a drsna akcia:) (ako aj tu)

Stáhni mě do pekla (2009)

Konecne som sa dockal nejakeho poriadneho hororu v kinach.(Horor som uz nevidel v kine ani nepametam). Tak sme sa s partiou dohodli ze takuto prilezitost si nemozme nechat ujst.....a podivana to bola fakt na urovni. lakaciek bolo fakt dost...sice maloktora ma vystrasila ale hororov som uz videl fakt pozehnane a hocico ma nemoze rozhadzat:) Ale ansli sa tam aj humusoviny ktore som fakt este nevidel(alebo si to nepametam)....a ciernohumorne scenky mi tiez velmi sadli. Zhrnutie...toto bol fakt film natoceny pre mna:) Jedina chyba ako spominal DaViD´82....postavu milosa mal hrat jednoznacne Bruce....ten by to tam roztocil este viac.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Jedno odporucanie na zaciatok....urcite nedovolte pozerat tento film svojmu spolubyvajucemu ak sa chystate spat....Ja som si to pustil vecer pred spanim na intraku a miestami ma skoro roztrhlo co som sa nechel rehotat nahlas..(kedze spolubyvajuci sa snazil spat).Ale teraz k filmu:Tak skvele prepletenu detektivku s komediu som fakt uz dost dlho navidel. Hercom nemam co vytknut..jedine co mozem spomenut...je trochu slaby zaciatok...ale co prislo potom..urcite treba vidiet...