Všiváci (2014)

Kašparovský by si měl jebnout jehlu pod nehet, aby se trochu probral, protože pokud nechtěl ty megály využít pouze k tomu, aby si Jirka zašukal s půlkou český scény, tak je využil s myšlenkou, že když má velkýho kašpárka, rozehraje i velký divadlo. Jenže ono občas nestačí mít loutky šitý z hedvábí a pandí kůže, občas je potřeba prostě nebýt vychýlené hovado. Což tady moc nefunguje. Musím ale říct, že prvních dvacet minut jsem si říkal: "Výborně, konečně český film, co stojí za to." Pak jsem ale dostal celkem slušně po tlamě, asi jako Chris Pratt od Vilhelmový. Ale díky tomuhle filmu mi konečně došlo, proč jsou Dickhead s Táňou spolu...spojuje je totiž jedna velká a zásadní věc. Oba stojí za hovno.

WWE Fastlane (2016) (pořad)

Lesnar vs Reigns vs Ambrose se určitě zapíše do dějin zajímavých zápasů. Poslední dobou mám pocit, že se WWE začíná směřovat pryč ze své zbuzlé éry a už jim nejde pouze o to prodat co nejvíc Hasbro plyšáků s xichtem Johna Ceny, ale předvést i kvalitní zápasy. Snad to tak bude pokračovat...

The Bad Education Movie (2015) odpad!

Tak pro všechny, co se tu válí smíchy ve vlastních fekáliích a heroicky si při scénách, kde jsou vidět obnažená varlata, rvou pubické ochlupení: "Vraťte se zpátky na své ubikace do svěracích kazajek, řekněte doktorům, ať vám zdvojnásobí dávky neurolu a občas běžte ven na sluníčko, nebo už vám za chvíli fakt dočista jebne." Tahle slaboduchá kokotina, se teda fakování árijského Turka v roli učitele nemůže ani náhodou rovnat a to už jen díky tomu, že hlavního představitele vytáhli z léčebny anonymních homoklád závislých na výrobě mocinky ftipných obrázků kopulace zvířátek. Trapnost nad trapnost.

Wilsonov (2015)

Ať už to mělo potenciál, jaký chtělo, nebyl tedy rozhodně dostatečně vytěžen. Proto nehodnotím to, co mohlo být, ale to, co jsem bohužel viděl. Jak už to tak v Čechách bývá, opět jsme se spokojili se slabším průměrem a unyle to odflákli. Nehledě na fakt, že místo toho, aby byl do role dementního čekatele obsazen nějaký talentovaný, nejlépe neokoukaný xicht, nachcali nám tam zase tu parodií herectví jménem Dickhead Dyk. Měl jsem jednou tu smůlu a navštívil v Národním divadle (které mimochodem už taky stojí za piču, jelikož nevkus již zřejmě ovládá i prkna, co znamenají svět) představení Radúz a Mahulena (Bočanová), kde ze sebe milý Dickhead pokoušel vymáčknout kapičku herectví, ale ať mačkal, drtil a ždímal jak chtěl, stejně z něj odkapávalo jen zoufalství a já po prvním dějství, jak se tak říká, vzal kramle. Nicméně, co se týče Wilsonova...je tu spousta věcí, které absolutně nedávají smysl, zachraňuje to místy Kraus a Macháček (toho sice normálně vnímám jako hemoroid českého herectví, ale tady mě dost bavil). Kdyby nedostal tenhle film do rukou naprostý idiot, myslím, že by se natočilo něco, co v našich končinách nemá obdoby...možná, až jednou vymřou všichni ti omezenci, co českou kinemtaografii kurví s takovou grácií, pak možná budeme směřovat někam jinam než do prdele. Ale párkrát jsem hubu zkřivil, neříkám, že ne.

Byla to divoká noc (2015)

Největším problémem tohohle filmu je to, že nejlepší scény už jsou v traileru a člověk se tak ničeho nějak zvlášť neočekávaného prostě nedožije. Já osobně mam tenhle humor rád, nehledě na to, že trio Joseph, Gordon a Levitt jsou moji favoriti a ještě k tomu tam ze sebe zas dělá šaška Rogen...takže já byl spokojen dostatečně. Pokud vám tedy zrovna pravidelně nezaskakuje natrávená zášť, nebo se denně nekoupete v sebeuvědomění a striktně britských lázních, kde se necháváte šlehat po půlkách pouze intelektuálním humorem, bude se vám to líbit.

Nikdy není pozdě (2015)

Nikdy není pozdě se zabít, to by si měla říct každá zásaditá, kravou sežvejklá a retenčně vrácená elfí královna-dcera Meryl Streep, který pravděpodobně táhlo z podpaží jako lodnímu topenáři po třech měsících na moři a tudíž ji opustila její týdenní láska. Amíci zas jednou natočili to, co jim jde nejlíp-bezduchou rodinnou povrchně existenční taškařici-slovy fundovaného kritika-která v rámci rodinné zábavy a převýchovy dětí funguje velice dobře. Slovy mými:"ušlo to, ale že bych se z toho posral, to opravdu ne." Nicméně, jako vždy, klobouk dolů před Meryl.

Poslední skaut (1991)

Je celkem zajímavé sledovat, jak to jde s kariérou Bruce Willise od desíti k 12 opicím a že už jen prakticky těží z pár titulů, které natočil v době, kdy byl považován za zajímavého. Jeho letošní nadílka totiž obohatila kinematografii stejně jako vás obohatí znalost klingonštiny-je to k hovnu. Moc nechápu, jak mě mohl tenhle Skaut minout, ale byla to vcelku zábavná podívaná, asi jako sledování pokusu o bobříka mlčení konaného člověkem s touretteovým syndromem.

V srdci moře (2015)

Pravděpodobně největší digitalizovaná prasárna, jakou Hollywood kdy vyblil, co na tom, že režijně je to zvládnuté velmi dobře, když se mi žaludek bouří, jak při sledování Beverly Hills 90210 a nepomáhá ani kinedril. Šaškování před zeleným plátnem tak dostává doslova Moby Dičí rozměry, nehledě na Hemswortha, který se mi zatim líbil snad jen v Rivalech. To, co letos nabídnul Deadpool, by slušelo i týhle velrybářský povídce-trocha krve, mozků a pár rozjebanejch velryb-samozřejmě umělých, nechceme vraždit heboučká zvířátka)

Deadpool (2016)

Dost jsem se bál, jestli to Marvel neposere. Ze začátku to tak vypadalo, ale jakmile jsem se naladil na stejnou vlnu, jako zbytek sálu, který hýkal jak oslice v říji a při každém druhém výroku z úst Deadpoola si rval smíchy pubické ochlupení, docela jsem se pobavil. Chvílemi už to vypadalo, že studio chtělo tak moc vyrobit něco děsně kůl, až to přepálilo a v alejích bude zas nablito. Jenže! Na soundtracku DMX, zesměšňování zbuzlé jednotky X-men, samotného Reynoldse, který si tímhle počinem u mě neuvěřitelně šplhnul a ometl si tak díky tomu hlínu z xichtu, vylezl z tý plytký jámy, ve který už dlouho ležel a zase stojí na nohou. Můžu říct, že jsem se dost pobavil a to už jsem nad Marvelem málem zlomil kůl, teda vlastně hůl.

Hladová srdce (2014)

Vždycky jsem říkal, že výkrm dětí by měl být nějakým způsobem regulován. Pakliže nebude, dojde jednou k tomu, že vám před očima z vašeho roztomilého malého děťátka vyroste otylé, bledé, fejsbukové zombie a vy si budete přát, aby tenkrát ta šprcka nepraskla. Když ale ten nejhorší Starwarsácký záporák všech dob potká tu pravděpodobně nejjeblejší piču, která kdy obývala italská pobřeží, je z toho rázem výstřik na první pohled a jejich dokonalý plod upocené lásky je v mžiku na tomto zkaženém světě, plném jedovatého jídla typu masa a třeba něčeho tak satanistického, jako je mrkev. Člověk aby se pak bál vytáhnout paty z baráku, že to minimi bude zas stará ládovat šampóny proti lupům, nebo třeba tritikale v kuchyňsky neupraveném stavu. Všem jeblým pizdám, kterým se toto honí v hlavách a zabíjí tak vlastní děti: "Zabte se, svět bude hezoučtějším místem."