Poslední přežije (2015)

Pokud máte doma terárium, v něm tři hady, z nichž dva nechtěj spát a jeden nechce žrát, tak toho jednoho utraťte a těm zbylým dvěma pusťte Survivor. Možná, že když se občas objeví Bond (nemyslim toho przniče Krejga), tak se na chvilku s nervózním "sss" proberou, ale nakonec je to dokonale ukolébá ke spánku, ale bacha, aby to nebyl spánek věčný. Něco podobnýho se totiž stalo mně, podařilo se mi u toho třikrát vytuhnout a tudíž to považuju za solidní film pro uspávání jak hadů, tak i kojenců. Nejde totiž v podstatě o nic jiného, že se dva honěj a vy jen čekáte, kdo koho dožene. Za balast se pak dá označit 75% filmu.

Tiger House (2015)

Normálně bych tu vyblil něco jako "odpad!"a v dalším řádku "každej,kdo tomu dá něco jinýho, je kokot".Jenže dneska jsem si dal dva cukříčky do kávičky a tak budu milosrdný a aspoň jednu hvězdu dám za odvahu scénáristovi, který má dost velké koule na to, aby vycházel s mentální poruchou ven a ještě psal podobné braky. Teď už k filmu. Při výběru partnerky dbejte na to, jak moc píská při průstřelu nohy kuší. Možná se vám to bude jednou hodit. Když se vám totiž začne po baráku motat parta sentimentálních, slepých a naprosto nelogicky se chovajících lupičů, bude tahle nesmrtelná něžná bytost potřeba. Demence by se v tomhle filmu dala měřit v mezinárodně uznaných jednotkách-Demmenttech a její hodna by jistě přesáhla hodnotu rychlosti světla ve vaakuu.

Dokonalý šéf (2015)

Vcelku milá podívaná s pohlednějším Pohlreichem v hlavní roli. Škoda jen, že to nebylo 100% o vaření, ale museli se nám do toho zase začít motat romantický vložky a to, co jsem chtěl vidět, čili házení steaků na kuchaře, poletující talíře a takovej ten nezaměnitelnej fofr, kterej jde udělat jen v kuchyni, ztrácelo na tempu. Rozhodně ale nechápu, jaká hlava pomazaná k tomu přiřadila označení "komedie".

Hříčky přírody (2015)

Mohla to být celkem slušná podívaná, plná vyhřezlých střev, krev-sajících pičusů, vlkodlaků a ufonů, kdyby si to nevzal do rukou Robertek a neudělal z toho napůl vyblitou teens Potterovinu, která u mě místo smíchu vyvolávala akorát tak pocit trapnosti. Je to naprostý opak Scouts guide to the zombie apocalypse, která aspoň stála za to. Od odpadu to zachránila akorát závěrečná scéna s ufonem, jinak to bylo zábavné asi jako prasklý žaludeční vřed a hororové jako příloha Rytmu života. To měli fakt radši zavolat Saulovi.

Kiseidžú: Part 1 (2014) odpad!

Pokud si to děláte rádi rukou a o holku nezakopnete ani, když vám spadne pod nohy, bude tenhle parazit celkem příjemnou vychytávkou ve vašich prohoněných životech. Orální sex s hlavonožci totiž velice letí, tudíž si teď můžete pořídit místo ruky malou chobotnici a nechat se vysát každý večer. Tvoreček na vás ještě bude rozkošnicky poulit očko a hýkáním vás povzbuzovat. Co víc si přát?

Fighter (2010)

Fighter je přesně ten typ filmu, u kterého se člověk nemůže nudit, nejen že je variací na téma Homolkovi, ale hlavně potěší herci. Kristián té vymlácené smažce vtiskl opravdu duši a tenkrát si Oscara odnesl určitě zaslouženě. Mark ale taky nebyl pozadu, ačkoli jeho postava nevyžadovala extra herecký talent. V čem mě ale utvrdili...Myslel jsem, že letos v Bojovníkovi filosofoval Forest o tom, že box je jako šachy a že to byl prostě jen nějaký výron do větru, každopádně se ukázalo, že boxeři ze sebe dělaj šachysty rádi. Tudíž by se všechny ty, mezi ostatními haranty, oblíbené albínské děti se svářečkama na očích měly mít na pozoru, nikdy totiž nemůžou vědět, jestli proti nim zrovna nesedí třeba Jurek Klička.

Krvavý Bangkok (2014)

Tak Lájema Nýsna si tentokrát zahrál Adolf Lundgrenů, přičemž u toho nevypadal, jako kdyby ho právě přijali v léčebně pro notorické alkoholiky, tudíž si mylím, že šlo o solidní herecký výkon. Sekundoval mu Toníček Já, pro kterýho je naprosto zbytečný psát dialogy. Tony totiž nejdřív někomu rozmašíruje xicht a až pak řekne: "Jestli mi neřekneš, kde jsou, rozmašíruju ti xicht." Je to holt filosof. Rozhodně bych ale Skin Trade nevolil pro večery, když jste doma sami, já si to pustil v noci v práci a ačkoli jsem si mezi víčka narval dvě násady od košťat, stejně jsem je rozlomil a úspěšně to zalomil.

Špičák (2009) odpad!

"Kokot", to je člověk, co je tohle schopen poslat do světa. "Úchyl", to je člověk, který tomu dá víc jak jednu hvězdu. Uvedu příklad. "Totální Kokot natočil Kynodontas a úchyláci to tu štemplujou tříhvězdama, nedej kokot čtyřhvězdama. Jestli se má tenhle zvratek červenat v kladných číslech, tak už musí být vážně něco špatně. Dovolte mi celý ten skrytý význam tohohle blijáku uvést na pravou Míru. Jednou se takhle daly dohromady dvě zvrácené řecké hlavy, najaly ty nejnechutnější a nejodpornější herce, co showbiz kdy vyblil a uplácali tuhle humusem prolezlou sračku, ze který vy tady zůstáváte v úžasu a zjišťujete jakou vlastně nemá hloubku. Přitom je to plytká kaluž, plná vykradenejch nesmyslů, neopodstatněných skutečností a navíc uplně o hovně. Ale pokud vás baví sledovat nechutně chlupatou prdel řeckého sociopata, povadlou cuchtu, kterou by nikdo neopíchal ani nožem, synka natolik pošahaného, že by mu nevystavili povolení ani chodit na mísu a dcery škaredější než průběh menstruace Haliny, pak s chutí do toho. Fuj.

Býčí šíje (2011)

Bilbo Prázdnej Pytlík má trochu problémy s holkama a tak trochu i s krávama. Další je teplej. Bulhaři, Belgičani, cigoši, chátra jedna. Člověk už si ani u toho hovězího nemůže bejt jistej. Tenhle film tak trochu neví, co chce. Na jednu stranu se to snažej hrát jako sociální drámo, na stranu druhou jakože je to samej mafoš, lítaj tam flashbejci, rozebírá to strašně moc věcí naráz, až je z toho hrozná blbost.

Inspektor se vrací (2015) (TV film)

Hned mě tak napadá srovnání s Osmi hroznými, sice jde v obou filmech úplně o něco jiného, ale dokazuje to, že možná už není Kventýn (třeba ani nikdy nebyl) takový mistr, jakého ze sebe dělá. V Osmičce se totiž člověk dočká dialogu mezi Samuelem a tim starým churavým dědkem, přičemž ostatní jen tupě čumí, rýpou se v nose, nebo prostě jen stojí. Kventýna totiž zrovna nenapadlo, co hustého by mohli říct. (A je toho tam samozřejmě víc.) A ani nemuselo, ono stačí, aby si třeba vyprávěli, jak večer přehnou starou přes kanape, je to fuk. V Inspector calls neustále jednají všechny postavy. Rémus Lupin letos teda jede a vede si dobře. Určitě musím zmínit skvělé herecké obsazení, své postavy zvládli bravurně a já celou dobu přemítám, komu bych dal do huby radši. Nakonec z toho asi vyšla vítězně matka-ta slizká pizda-matka rodu. Nicméně, dobrými dialogy se to jen hemží a já byl zas po dlouhý době svědkem něčeho opravdu povedeného, u čeho bych si nemusel trhat žíly.