Venkovský učitel (2008)

Nevím jak vy, ale já jsem se u filmu nebavil...asi jsem se nestačil naladit na jeho vlnu, takže jsem se nestačil po ní svézt a užít si to!Oceňuji výkony některých herců..Liška, Bydžovská!!Jedna hvězda za Visací zámek...;)

Elitní jednotka (2007)

Naprosto přímočarý realismus z brazilských ulic...Město bohů byla předehra..Tohle je opravdu další skvost, který bychom měli brát všichni vážně a radovat se z toho, že žijeme uprostřed civilizace a neustále řešíme naše "malé velké", čecháčské problémy...Život je kurva, ale stojí za to žít...

23 (2007)

Kdybych dosud neviděl tolik mysteriózních thrillerů, hororů, apod...tak bych hodnotil hodně vysoko..Ale tak to bohužel není, už jsme mohli vidět podobné filmy, ničím novým nás tohle prostě neobohatilo...Pár lekaček tam bylo, zajímavé filmařské záběry a dobrej sex..;)

Kráska v nesnázích (2006)

Hřebejk a jeho další pokus o jeho "realismus" běžného života, běžných lidí...Mám ovšem rozporuplné pocity a nevím, jak k filmu přistoupit..Mimochodem, postava hlavní hrdinky mi vůbec nepřišla jako kráska..svým projevem a chováním spíše nevychovanou, lehkou děvu...Hodnotím krásnou hudbu, výkony Jiřího Schmitzera, Josefa Abrháma a Emílie Vášáryové..

Na dotek (2004)

Do poloviny filmu jsem si v duchu říkal..OK..pak ovšem nepřišlo nic nového, pořád to samé..originalitu jsem tam nenašel, ony proklamované dialogy mě nenadchly, pouze výtečné výkony výtečných herců..Tam vidím své tři hvězdy..

Ztracené (2003)

Myslím si, že není důvod, být nějak moc přísný...Já mohu tento snímek jenom doporučit!Už jenom kvůli výborným výkonům Tommyho a Cate..především díky jejich výkonům, je to krásný film..Věřil jsem jim to, dostali mě a já jsem se bavil..

Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Je to neuvěřitelný ODPAD....ale také něco vypovídá o skutečném odpadu ve státních složkách na všech úrovních...

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Jak jinak může hodnotit poslední film ze série SG-1 člověk, který viděl všechny díly seriálu a všechny filmy o Stargate..Filmařina již není taková, jako v "Arše pravdy", ale i tak se fanoušek seriálu baví...Vůbec mi nepřišlo, že by měl SG-1 skončit..Tento film rozhodně není tečkou..já v to pevně doufám!;)Krom jiného nám tvůrci dluží legendární Furlingy, kteří jsou velkou záhadou...Co třeba další galaxie s novými záporňáky a s hodnými kamarády Furlingy???:)))

Okamžik zlomu (2007)

Tvůrci tohoto snímku vsadili všechno, co měli v rukávu, na jednu kartu...tou kartou je samozřejmě Anthony Hopkins. Nebýt jeho výkonu, ze kterého jsem měl občas husí kůži (jak jinak), tak bychom tu možná mluvili o dvouhvězdičkovém braku, který jen bezmyšlenkovitě kopíruje desítky podobných rádoby thrillerů..bohužel!!Vivat Anthony.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nápad mi připadá celkem zajímavý...Provedení je už ovšem horší!Film se zcela rozešel s avizovaným žánrem a stal se spíše komedií...Kde jsou časy Nebezpečné rychlosti..to je prostě jiná liga!Jedna hvězda za Jasona a druhá za to, že snímek byl tak dynamický, že mi to rychle uteklo a byl konec..;)