Mumie (1999)

Zajímavý nápad, který opravdu pobaví..ano, je to oddechový filmek, plný filmových triků, exotického egypta a sympatické Rachel..;)

Mumie se vrací (2001)

U tohoto filmu se člověk prostě nemá čas nudit..Akce střídá akci, jde prostě o pohádku, kde najdeme velkou lásku, mocné příšery, krásnou výpravu a hlavně sladký konec..

Téměř dokonalý zločin (2000)

Netuším, co tím chtěl básník říci...příběh byl opravdu bez šťávy..hodnotím zajímavé scény ze snů a představ Annie, skvělou Hillary (jako vždy;) a pochvalu si zaslouží také Keanu...

King Kong (2005)

Tohle už prostě není originální nápad..pochodujících obrů ve velkoměstě už bylo dost..Každopádně hodnotím krásné efekty, výpravu, krásnou Naomi..;)

Pokoj 1408 (2007)

Atmosféra hororového typu se pomalu rozjíždí v druhé polovině filmu..vlastně ani nejde o horor..je to příběh o psychologické halucinaci, která diváka vtáhne do děje a přicházejí klasické lekačky...Hvězdy za Kinga, hlavní role a několik zajímavých, děsivých scén..

Bílé peklo (2001)

Zajímavé téma, slušná výprava..Nemohu se ovšem zbavit určitého odstupu a nedůvěry, která se do mě neustále vkrádala..Realita podobného útěku a následující honitby by asi vypadala jinak, což já, realista a pragmatik, trochu bral s rezervou..ale je to subjektivní pocit. Shlédnutí tohoto filmu určitě není ztráta času..doporučuji.

Úhel pohledu (2008)

Kdyby nešlo o amerického prezidenta, který je ve filmu poslem humanity a míru...kdyby tam nebyli američtí agenti, tak typičtí..Pak by to byl opravdu dobrý, možná výborný akční film...Ale tohle je proamerická srajda, která se pohybuje někde mezi odpadem a jednou hvězdou...Ta jedna je za výbroný nápad, filmařinu a Foresta..

Sissi (1955)

Krásná herečka, krásné prostředí alpských zemí, slavná doba slavného rakouského mocnářství...

V moci ďábla (2005)

Fantastický film...Skutečný příběh Erin Bruner je pro mne naprosto fascinující..Ač nejsem věřící, tento příběh mě přesto vrtá hlavou a abych se přiznal, občas mívám při pomyšlení na její osud husí kůži..Chybí odpovědi a opravdu bych rád věděl, co se s ní vlastně doopravdy stalo..:(

Sloní muž (1980)

Přiznám se, že mě Sloní muž nedojal tak, jak jsem od něho a z komentářů jiných předpokládal...Co je nutné ocenit a neustále připomínat je hlavní myšlenka filmu..tolerance a humanita..dva atributy moderní demokratické společnosti, kterých není nikdy dost..Jedna hvězda je za krásnou skladbu Samuela Barbera...