• Fantasy

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Zatímco jednička je milá a pozitivní, tohle je opravdu hrůza, obě dějové linky jsou o ničem a navíc některé dialogy dost hloupé. ABBU mám hodně rád, ale tady jsou písničky jediná dobrá věc na celkem filmu, což skutečně nestačí. Větší slátaninu jsem dlouho neviděl, a to je co říct.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Nejpřekvapivější na celé pohádce je to, že Česká televize po několika letech natočila rozumnou štědrovečerní pohádku, ve které je klíčem k úspěchu jednoznačně milý humor. A v závěru dokonce i malinko překvapí, no o moc víc jsme asi chtít nemohli.

Hledá se Dory (2016)

Do filmu se mi vůbec nechtělo, ale velmi příjemně mě překvapil a přestože dějově nenabízí nic převratného, pobavil jsem se u něj víc než dost, je to ještě vtipnější než jednička. Je až s podivem, že film v podstatě bez jakéhokoliv záporáka funguje až tak dobře.

Čertí brko (2018)

Na první zhlédnutí neurazí zvlášť díky pár svěžím nápadům, některé politické narážky také vtipné, ale znovu bych si to už nepustil - písničky jsou dost tragické a celé to dohromady moc nefunguje, příběh sám o sobě za moc nestojí.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Příjemný odpočinkový film, u kterého se pobavíte a nemusíte extra přemýšlet, tempo plyne rychle dopředu a vizuální stránka je krásná. Jen závěr byl bohužel celý poměrně předvídatelný.

Deadpool (2016) odpad!

Naprosto trapné