Chlap (2022) (seriál)

Nedívala jsem se, když to zrovna jelo, ale zaslechla jsem ohledně toho tolik chvály, že mi to nedalo. Začátek slibný, pak spousta dílů, které připomínaly typické doktorské seriály, včetně hojných ochotnickych hereckých výkonů. Ale scénář celkove solidni, obsazení Tomáše Maštalíra jednoznačná trefa a navrch skvělé finále.  Poslední díl se opravdu velice povedl - emoce tam lítaly jako blesky.

Delhi Crime - Série 2 (2022) (série)

Druhá série se mi líbila ještě víc než první. Už jsem taky byla otrkanejší ohledně zvyklostí indických policistů - podezřelé na stanici mlátí hlava nehlava a ženy jsou často ještě zuřivejší než chlapi. A velitelka Vartika je prostě správňačka a drsoňka v jednom.

Anatomie skandálu (2022) (seriál)

Podle zdejšího hodnocení jsem to čekala daleko horší. Mně to tedy sledovat bavilo. Hlavně se mi líbilo vidět po čase zase Quinna/Ruperta Frienda.

Monstrum (2022) (seriál)

Fakt sugestivní, hnusné a dlouhé (polovina dílů by určitě  stačila). Jsem ráda, že to mám za sebou.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Vizuál je jistě výjimečný, proto nemůžu dát jen 3 hvězdy, ale mě osobně se tenhle film vůbec nelíbil. Nejsem ohromená, ani znechucená, prostě to ve mně nedokázalo vyvolat jedinou emoci.

Šťastně až do smrti (2022)

Dobrý nápad se počítá. Konečně zajímavý film. A Dar Salim to dával sakra empaticky.

Geniální přítelkyně - Storia di chi fugge e di chi resta (2022) (série)

Vlastně ani moc nechápu, proč mi to připadá pořád výjimečné, když tam Lila skoro není (a když je, tak se chová naprosto nemožne) a Elena mě irituje v každém záběru svoji totální nudností a unylostí. Aspoň, že se konečně dočkala, že si jí Nino všiml...

Na doraz (2010)

Už jsem to kdysi viděla, ale pobavila jsem se i podruhé. Iron Man má prostě charisma jako🐷.

Dobrý den, Verônico - Série 2 (2022) (série)

Dvojka je stejně zajímavá jako jednička. Ale konec zase zůstal otevřený, takže jistě již chystají trojku...

TY (2018) (seriál)

Šla jsem do toho s nechutí a několikrát, protože to příliš připomínalo Dextera, což mě lákalo i štvalo zároveň, ale pak jsem se s tím nějak smířila - že ačkoliv to není zdaleka tak chytré, napínavé, rafinované a ftipné jako Dexter, tak přesto se na to dá dívat. Třetí série se mi líbila nejvíc.