300: Bitva u Thermopyl (2006)

Ačkoli historické filmy nemám příliš v oblibě, nemohu „třístovce“ odepřít hezké a poměrně originální zpracování. Boje jsou dynamické, až mi srdce bušilo, nepřátelé jsou dostatečně zlí a ohavní, krev pěkně stříká (na zem ale nepadá, páč jsem kaluže krve neviděl…asi záměr). Na druhou stranu zpracování není na tolik hezké, aby se mi chtělo na vše koukat dvakrát déle kvůli neustálým zpomaleným záběrům. Film se tím sice roztáhl skoro na dvě hodiny, bohužel na úkor zábavnosti. Dialogy mi přišli na můj vkus příliš drsňácký a stupidní, až mi škubalo v koutku, vhodné spíše do parodie. 50%

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Divil jsem se, jak jsem týhle chujovině mohl dát jednu hvězdičku. Teď, po shlédnutí Ošklivky Katky, jsem zcela přesvědčen, že si tu jednu hvězdu právoplatně zaslouží. Navíc je to jediná telenovela, kterou jsem sem tam z dlouhé chvíle sledoval, páč to byla chvílema sranda.

Pomáda (1978)

Původně jsem dal pomádě dvě hvězdy a nenapsal komentář, teď komentář píšu a dvě hvězdy jsem smazal. Pomádě bych dokázal dát i pět hvězd, ale to by mi nesměl lézt krkem do nekonečna omýlanej soundtrack, musel bych mít rád romantický filmy a jeste k tomu muzikáli, a nesměly by mi být všechny napomádovaný postavy v tomto filmu protivný.

Road Trip (2000)

Pro mě stopro nejlepší teenagerovská komedie.

Proroctví z temnot (2002)

Hodně dobře natočený s celkem dobrými hereckými výkony (ïkdyž Gereovi jsem parkrat ten strach nevěřil). V tom filmu se prakticky nic neděje, ale přitom člověka furt mrazí. Je to skoro na 5*, ale ty nedám, protože začátek mi přišel docela pomalej. takze takovejch 85%

Ti druzí (2001)

Film s výbornou atmosférou a zajímavým dějem. Napnutý jako struna jsem byl při prvním shlédnutí, pět hvězdiček by si zasloužil. Bohužel, při dalších shlédnutí už tolik neosloví a působí zdlouhavěji. Ale kvalita se filmu i tak upřít nedá.

Dogma (1999)

Po dvou letech, co jsem film vydel podruhé, ho přehodnocuji ze čtyř na pět hvězd. Tenhle film říká o bohu mnohem víc, než kdy řekli všichni papeži dohromady.

Maska (1994)

Byla doba,kdy jsem na Masku koukal několikrát týdně. Uměl jsem odříkat celý film z paměti a znal každej Carreyho pohyb. Tomuto filmu jsem naprosto propadl a i dnes, ačkoli kouzlo už vyprchalo, nemůžu dát menší hodnocení nez 90% tyto genialní komedii.