Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi

Poslední recenze (591)

plakát

Trol (2022) 

Ano, vskutku jde o Trozillu, pouze namísto Emmericha to režíruje někdo, jehož jméno zní jako citoslovce projevu hlavního hrdiny snímku při vykonávání ranní stolice, nicméně jinak jde o úplně stejnou popkornově patetickou a kýčovitou záležitost jako v případě zmutovaného varana, vč. např. holyúdsky obligátní komické postavičky jakéhosi Uzenora, jež není úplně stejně přeefektovaná jen proto, že na to nebyl rozpočet, a která sice nijak zvlášť nenadchne, ovšem ani zásadněji neurazí. No a jelikož světonázor donátora byl vyjádřen pouze prostřednictvím zmíněného nevtipného jelimana a několika dalších c… totiž bigošů, kteří na první pohled Sturlusonovi z Eddy nevypadli (i když to prvoplánové salámalejkování mi trochu natáhlo), uděluji shovívavý střed. Mimochodem jestli je až takto snadné heknout efpětatřicítku, pak doufám, že naše letectvo raději pořídí v tomto směru naprosto bezpečná rogala, neb obranyschopnost státu se v našem podání zvýší cca stejně a vyjde to mnohem levněji.

plakát

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film) 

Takový menší melouch obvyklého Strážcogalaktického ansámblu bez fefrmincky (a patrně z tohoto důvodu s poněkud povadlým hlavním hrdinou), který na jednu stranu postrádá obvyklou vtipně Dělovou údernost, nicméně nikterak neurazí a Drax s Pítrovou ségrou mě dokonce několikrát téměř rozesmáli, takže s přihlédnutím ke snesitelné stopáži za tři.

plakát

Odnaždy v pustyně (2022) 

Jasný důkaz toho, jak je při výběru večerního filmu důležité nenechat se zmást zavádějícím názvem účelově evokujícím do ústního organu dujícího Lipku a též si zjistit, ze kterého konfliktu kakoj-to vojénnyj biják vlastně je, neboť v opačném případě si divák po pár minutách taky může připadat jako kolosální orgán. Zde perunžel nešlo o Afghán, ale o něco ve stylu Smerť žďjot vezdě, a to v úplně stejné pustyně, akorát zde odnaždy pozdněje i němnógo na západ, v hlavní roli s Ivanem Čonkinem nejen obligátně samohonkou nasáklým, ale též prudce inteligentním až do té míry, že mu vůbec není divné, že z někoho s vizáží důkladně vyžraného bravógo saldáta Švejka (v důchodu) na první dobrou zvlhne sýr ztepilé Syřanky, byť tato na rozdíl od něj nepamatuje nejen obléhání Stalingradu, ale patrně ani bombardování Grozného, a kterou k tomu všemu potkal bezprostředně před vskutku bombovým zážitkem. Nicméně pokud jeden při sledování příliš nehloubá ani nad tím, kdo že to ve zde líčeném zcela spravedlivém a upřímném boji proti tomu islamistickému zlu s páně Bašárovým požehnáním odnaždy důsledně srovnal se zemí Halabskou gubernii, přičemž tipjér bez mrknutí oka od Sahelu po Kavkaz verbuje kdejakou vymaštěnou hadrovou verbež a promptně jí lifruje krmit děla na Donbas, dá se to s logikou vysazenou na neutrál dohledět bez příliš opleskané čelní kosti.

Poslední hodnocení (2 531)

Trol (2022)

03.12.2022

Léto (2018)

27.11.2022

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

26.11.2022

Odnaždy v pustyně (2022)

21.11.2022

Pluk mizerů (2022) (seriál)

11.11.2022

Smrtonosná past 3 (1995)

05.11.2022

Jan Žižka (2022)

04.11.2022

Pekelná díra (2022)

02.11.2022

Na západní frontě klid (2022)

29.10.2022

Reklama

Poslední deníček (2)