Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Poslední recenze (514)

plakát

Armáda mrtvých (2021) 

Kroutě hlavou jsem se cca první půlku tázal, co že to mou topku tentokrát postihlo za krutou zácpu, neb nesnášenlivost vůči tomuto počinu mi přišla přece jen až příliš silná. Noa paxem pochopil... Zejména kvůlivá tomu septickému závěru jsem měl nutkavou chuť propláchnout si oči koncentrovaným peroxidem vodíku, obávaje se mozkocidní infekce. Brrr...

plakát

Rozhněvaný muž (2021) 

Kávu mám rád chuťově výraznou, ostře aromatickou, silnou jako polibek Mao Ce Tunga doručený Majkem T. a samozřejmě zcela prostou cukru a černou jako archiv veřejných zakázek na MHMP, nicméně i přes tyto mé vysoké chuťové nároky mi zde můj oblíbený britský barista tentokrát dokázal naservírovat tak drsného Turka, že jsem po konzumaci jen na prdel sednul, heknul, blahem zaslintal a neprodleně vykosil ze své přepečlivě poskládané topky nějaké trochu slabší kapučíno, aby udělalo místo tomuto až leptavě agresivnímu kofeinovému skvostu. V případě Šunkového Jasoně jde zřejmě o jeho dosavadní drsoňovský strop, kterým dle mého soudu vyrovnal i zde často zmiňovaného božského Bobíka, a při detailu přimhouřených očí Blonďáka juniora, který se do sestřihu kulišákovi Gájovi jistě nevetřel náhodou, jako bych slyšel hrát Morriconeho. Tak snad mu papá brzy koupí letenku do Itálie, nebo (a ještě lépe!) se bude režisér tohoto kusu při čtení nějaké další Parkerovky sám ládovat špagetami. To já jsem pro změnu po závěrečném čtení pitevní zprávy dostal neodolatelnou chuť na krvavou tlačenku.

plakát

Kyslík (2021) 

A já to přitom, kurva, vím! Vím moc dobře, že těmhle vesmírným Sól(is)ovkám se mám vyhýbat jako proktologické ordinaci, z níž nemilosrdně burácí Revelsí Komanč, a přesto si zase takhle držkobolně naběhnu na silně alogický hippoendový ponorkáč, u něhož jsem už někde v půlce uvažoval o utažení si igeliťáku okolo hlavy a zapnutí stopek, aby to bylo alespoň trochu vzrušující a napínavé.

Poslední hodnocení (2 383)

Battlestar Galactica: Plán (2009)

11.06.2021

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

09.06.2021

Armáda mrtvých (2021)

30.05.2021

Rozhněvaný muž (2021)

27.05.2021

Vesmírná loď Galactica - Krev a chrom (2012)

16.05.2021

21 Bridges (2019)

15.05.2021

Kyslík (2021)

12.05.2021

Štvanci (1979)

11.05.2021

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

08.05.2021

Reklama

Poslední deníček (1)

Kolaps se blíží, pomněte na chorál!

Jelikož se mi při čtení poslední kapitoly Zjevení se svatého Flegra (stejně jako např. přísně racionálního zdůvodnění zavření hospod „Museli jsme, neb plebs se srocoval venku a tam nám skupinově bez rouške chlastal“) mocně rozbouřilo střevo, rozhodl jsem se trochu zafušovat tomu otylému Šlonzákovi do řemesla a vyplivnout popěvek vhodný pro zanotování si v době nemilosrdného řádění čtyř jezdců koronapokalypsy (Bureš, Prymochet, Šilerová, Zeman). Kdo chce, může si tedy při jízdě transportem smrti (dříve MHD) pod roušku broukat (samozřejmě šeptem) na melodii notoricky známého Totentanze následující textík:

 

Jak černý mrak, už táhne covid zabiják,

a za ním Bureš, estébák.

Už s Prymulou svorně svobodu vykleští,

nad chcípající OSVČ slastně si přeleští -

„Ať lká, ať lká, ta lůza prašivá,

a kosti a kosti jen těma ať se hostí.

 

Všetkých vás dáme zatvoriť, než zbyde vám jen holá riť.

Mašle si iďte nahodiť.

Neb v korony týle není čas na motýle,

prachy všem poberem a pak vám naserem."

Nám je už hej, zakázky rozdělil Andrej.

Erár bude rabovanej.

 

Už mrchožrouti táhnou paniku živiti,

ovčanů stádo k smrti vyděsiti.

A láká a láká každého škrabáka

ta vábivá čtenost koronazabijáka.

 

I hradní host větří další příležitost

ze zášti víc štěpit společnost.

Byť žluč a krev mu už klepou na rakev,

nenávistně dosti pronese s radostí:

„Živnostníci dostanou prd. Neschopní zasluhují smrt.“

- tak pravil starý hradní zmrd…

 

 

Reklama

Reklama