Next (2007)

nic moc.

Zrádce (2008)

tak 3.5 ... Dost mi vadila cudna dvojica policajtov. Ako keby pri kazdej prilezitosti mali nieco vtipne v rukave a boli majstri sveta...No na druhu stranu Pearce je super a ten jeho navonok pokoj sa mi pacil... Dobry film ale druhykrat ho vidiet nebudem.

Holka na hlídání (2007)

jedna hviezda za Scarlett. Neviem preco som to dopozeral asi fakt zo solidarity k dobrej herecke. Nuz ale tazko povedat ci ju tento film posunul dalej...PS: Kde sa da kupit harvard tricko ?

Disturbia (2007)

velmi sa mi pacila hudba ( Kings of Leon som necakal hm ).. zdroj inspiracie filmu je jasny. Ale na to ze ide v podstate o opakovanie temy to je fajn film. Napatia je dost a Shia je dobry herec ...Inak sa stotoznujem s komentarom od Big Deal

Oko dravce (2008)

Zaujimave.. Mam slabost na vzbury pocitacov ( to mam asi z Hala 9000 ). Preto sa mi tento americky B ckovy film pacil. Aj ked neviem neviem ci by sa posledna scena nedala vyriesit aj inak nez teatralnym vyskocenim na stol spojenym s dramatickym sebaobetovanim...Az na ten koniec teda fajn :)

Soudný den (2008) odpad!

Skoda...Tesil som sa, pretoze ma zaujal napad velkej karanteny. Ale ludozravi punkeri, ktori maju za susedov stredovekych rytierov plus neposkriabatelne bentley, ktore je schopne rozdrvit autobus na prach, to je na mna moc ...Prva polovica to este zachranuje, ale pomaly ale isto to upadalo. A koniec ( hlava hodena punkerom ) ma sokoval svojou debilitou. Rozmyslal som, ako sa k nej vlastne dostala hm ?

U mě dobrý (2008)

Je to tak medzi 3 a 4 *...Cesky nadstandard ..To znamena, ze po uvodnej polovici bez deja, ma film celkom vtiahol. Niektore situacie mi prisli fakt vydarene spravene..( Jeseter, stovka od slepeho hudobnika, notoricky zlodejicek atd ) takze u mna fajn

Úhel pohledu (2008)

Nenudil som sa pocas celeho filmu. Po takom tretom pretoceni dozadu mi toto vracanie sa v case zacalo vadit. Aj ked kazdy pohlad priniesol nove skutocnosti, niektore pasaze sa opakovali a to ma znervoznovalo . A neznasam prezidentsky motiv vo filmoch. Nuz ale akcie, kamera, nahanacky boli kvalitne...

Hancock (2008)

Prvy raz ma ohurila americkost..to si zasluzi 5. Neviem, Smith ma dostal s tym jeho priblblym vyrazom, typek s hakom na ruke, pekna Theronova plus straaasne velke platno v kine v Seredi a je z toho aspon pre mna zabavna vec..Rad som zavrel oci nad tou naivitou a povrchnostou pribehu a bavil som sa

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Aspon vieme, co riesa v typickej krestanskej americkej rodinke :)