Druhý dech (1988) (seriál)

Jo na tuto perlu jsem málem zapomněl. Všichni zúčastnění, od pana Bočana, p. Pelanta, p. K.Svobody a hereckého ansámblu by měli všechny vydělané peníze dát na charitu.

Líbánky (2013)

Typický hřebejkovský „midcult„. Jen by mě zajímalo kdo na to dal peníze, protože tohle si na sebe nemůže vydělat ani náhodou. A proti tomu na Nově Pán domu, který si na nic nehraje. Hodnotit to ale nebudu, na tohle ani "odpad" nestačí a odmítám to brát do úvahy jako autorské dílo.

Neviditelní (2014) (seriál)

1.díl - esence trapnosti - 10%, 2.díl - menší zlepšení - 60%, ale na Tondu Blaníka to nemá., 3.díl a 4. díl opět menší zlepšení - 70%, 5. díl - 50% - jako na horské dráze, 6. a 7. díl - stagnace - 50%

Bony a klid 2 (2014)

100% souhlas s uživatelem Tsunami_X: "...jenom zatraceně prázdný, hloupý a neskutečně diletantský." Ale nedalo se to vydržet a po 25min vypínám a mažu. Prodej takového produktu je zlodějina prvního stupně!

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

1. díl - 50% za snahu o seriál ze soudního prostředí. Zatím za nejslabším článkem považuji hlavního představitele.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Viděl jsem (spíše slyšel dialogy) dvou dílů a opravdu nerozumím tomu, z čeho vychází zdejší názory, že jde o reálné zpracování. To vám stačí, že je to "na motivy" skutečných případů?? Tak proč tak malé hodnocení u MAJORA? Ten byl taky inspirován... Je to parodie na práci kriminalistů, advokátů a státních zástupců. Mnohem horší scénáristická práce než u EXPOZITURY, ale zato financováno z veřejných peněz! Hodnotit hvězdičkami nebudu, protože si raději pustím z poslední doby toto: CASE HISTORIES, WHITECHAPEL, BROADCHURCH nebo THE FALL.

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Pokud na tohle šla jediná koruna z veřejnoprávních poplatků, tak by za to měl někdo sedět.

Geronimo (1993)

Nebudu hlasovat, z filmu jsem včera viděl tak 30%, ale vracet se k němu nebudu. Za kamerou snad byl nějaký amatér nebo co?