Nevěstky (2017) (seriál)

1. sezóna relativně slušná, ale pak to jde z kopce dolů. 75%/60%/30%

Nevěstky - Série 1 (2017) (série)

Souhlasím se souvětím "zábava pro dospělé na vysoké úrovni". Navíc jsem náhodou natrefil na dabovanou verzi z Epic drama a musím konstatovat, že se vážně povedl. Ale chybí mi tam spousta věcí, abych tomu mohl dát víc - např. v první sérii nepadne slovo týkající se "antikoncepčních věcí" (jednou bez vysvětlení padlo slovo kondom) a pohlavních chorob, protože jsem přesvědčen, že tohle bylo mezi "holkama" téma.

Nevidím zlo, neslyším zlo (1989)

O maličký kousínek lepší než Blázni ve vězení. Hraničních 70% a dávám pocitové 4 hvězdičky.

Neviditelní (2014) (seriál)

1.díl - esence trapnosti - 10%, 2.díl - menší zlepšení - 60%, ale na Tondu Blaníka to nemá., 3.díl a 4. díl opět menší zlepšení - 70%, 5. díl - 50% - jako na horské dráze, 6. a 7. díl - stagnace - 50%

Nevinná (2008)

Tak tohle opravdu ne.

Nikdo (2021)

Jen malou chvilku pobavilo, ve zbývajícím časo parodie a bohužel místy nepřijatelná bezduchá oslava násilí.

Nikdy neprohrát (1978)

Zcela nechápu proč, ale tenhle film mám rád.

Noční agent (2023) (seriál)

První tři čtyři díly velmi zlé, pak se to o trošku zlepší a pak zase sešup dolů. Příšerný casting a herecké výkony neustále bijí do očí, jakoby ty herce sebrali na nějakých okresních souborech nebo při výstupu z plastických klinik. Scénáristický faul s dvojčaty. Přímo zoufalé "české" titulky od Netflixu. Vlastně bych tomu měl dát jako celku odpad.

Noční hra (2018)

Během jednoho víkendu další věc na hranici, 70%. Místy velmi povedené, často průměrné a občas podprůměrné.

Noční recepční (2016) (seriál)

Velmi slušná série se slabšími chvilkami, zejména v závěru. Zejména chování a motivace postavy Jed je prazvláštní. Celkově 75%.