• Krátkometrážní

Přemluv bábu (2010)

Ve své podstatě neškodná a nešikovně zpracovaná politická agitka, která stojí a padá na Mádlovi s Issovou. Škoda těch hloupých vtipů, trapných fotek a argumentační prázdnoty.

Stop Making Sense (1984)

Hlava mi nebere, že jsem do svých dvaceti let neměl ponětí o tom, že Jonatham Demme a Talking Heads stvořili nejoriginálnější hudební dílo, které si lze představit. Rád bych někdy zašel na kafe se střihačkou tohoto veledíla a pověděl jí, že lépe už svou práci dělat nelze. Geniálně nasmímaná performance jedněch z nejlepších hudebníků světa.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

Je smutné, že projekt, na kterém doslova dře velké množství kvalitních a kreativních lidí je brak toho největšího kalibru. Další důkaz toho, že vizuální umění stojí a padá na střihu.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Nevadí, že se Harry Potter ubírá zcela jiným směrem než bylo plánováno. Nevadí, že je obsahově prázdný a vizuálně nevyrázný. Nevadí, že je film zaměřen na dopředu zmanipulovanou skupinu. Co vadí je fakt, že literární předobraz je strhující a bravurně napsaná k niha, která si zaslouží stejně kvalitní zpracování. Z šestého díla Harryho Pottera zmizelo vše co jsme na Harry Potteerovi měli rádi a zcela ignoruje natěšeného diváka plného imaginace a vnitřní fantazie. Je to smutné a ostudné.

Cyranův ostrov (2009) (seriál) odpad!

Chce se mi brečet.Chce se mi do nečeho praštit.Chce se mi zvracet..Chce se mi řvát.Chci zažalovat stanici,která to vysílá.Chci zničit televize a utéct hodně hodně daleko.Chci porozumět lidem,kteří dokáží něco takového vytvořit a podepsat se pod to.

Deník Anne Frankové (2001) (TV film)

Precizní a na televizní film nesmírně drsné lidské drama o nejčernější době v dějinách.Anna Franková neobsahuje nic nového ani převratného,není natočena nijak mistřne,ale ukazuje a vypovídá o tom,na co by se nikdy nemělo zapomenout a takových filmů nebude nikdy dost.Skvělý casting.

Milý Johne (2010)

Slušně se rozjíždějící přeslazený bonbónek se dvěmy vycházejícími hvězdami,který proklepává snad každé známé klišé a končí tak jak každý zamilovaný páreček chce.Film na objednávku.

Fur TV (2008) (seriál)

Silně vulgární řežba v podání tří chlupatých hnusáků.Neuvěřitelný bránicový nářez v neděli večer na MTV.

TýTý 2009 (2010) (pořad)

Podprůměrná televizní anketní zábava plná rádoby umělců vedena vtipným a zkušným komentátorem.Párkrát se zasmějete,párkrát se chytnete za čelo a tak 30x přepnete,ale nakonec se dokoukáte a řeknete si,že to mohlo dopadnou i hůř.P.S.Pan Karel Gott je opravdu věčný.