• Krátkometrážní

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Zoufalý příspěvek do již stokrát využitého žánru. Šablonovitá nuda, v níž ani Jablonsky nezvládá silné scény a Penn je nucen přehrávat jako zelenáč. Nelíbí se.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Sokolovský + Štaidl + Zounar + šeď, hnus, buzerace a zoufalství na všech frontách. Prvotřídní český produkt.

Osm a půl (1963)

Nevšední, nekoukatelné, neohodnotitelné.

Con Air (1997)

Počkal jsem si až do svých 22-ti let a jsem naprosto unešený. Vybroušený akční klenot z dob, kdy se režiséři nebáli hlavního hrdinu pořádně pocuchat, a diváka neustále překvapovat promyšlenými zvraty. Celé dvě hodiny jsem seděl jako přikovaný a nemohl odtrhnout oči od životního kumštu Simona Westa a akční role desetilet pro Nicolase Cage. P.S. Vtipné, ale celou dobu jsem si myslel, že to natočil Michael Bay.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Absolutní vrchol vypravěčkého umu a kretivního vizionářství bravurně implementovaná do nezapomenutelných epizod. Community je mé dětsví, sen přítomnosti a přání budoucnosti.Six seasons and a movie!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Geniální český nihilismus. Jasné 4 hvězdy.

Základka (2012) (seriál)

Polovina hodnotících zřejmě neviděla ani jeden díl, neboť by tento osvěžující a na české poměry velmi zdařilý seriál nespadal do odpadového sortimentu. Jednoduchý, avšak dějovy vždy něčím překvapující komediální seriál, který je až na výjimky vždy skvěle zahraný a často i velmi příjemně komicky pointovaný.

Antikrist (2009)

Odporné, znechujícící, násilně účelové. Slabý čajíček od mistra, jenž jakoby pozapoměl, že forma má být pouhým doplňkem obsahu, ne naopak.

Plnou parou vzad! (2002)

Přes zjevnou debilitu nesmírně příjemná podíváná. Dejte tomu second chance a budete se tetelit. Homo či hetero.