Nedotknutelní (2011)

Dobrý film, ikdyž nesnáším moc dobře tematiku černá/bílá a chudý/bohatý, co kdyby to bylo opačně, komplet? Pro mě klišé za 75 bonů.

Zelená kniha (2018)

Hezký odpočinkový film, jen trochu moc černo-bílý, tahle tematika je prostě masově vděčná, jen se trochu zapomíná že bílých žije v US 1/2 a tuším co bude za 100let... za mě 70%

Bohemian Rhapsody (2018)

Je to hodně přikreslený, přibarvený a chybí tam dost věcí z jeho života, nevím jestli je to hudební film, nebo životopis. Za mě bída s pompézním doprovodem a propagandou.

Rocketman (2019)

Na muzikál jsou ty písničky hodně špatný a špatně zazpívaný, spíš chtěl někdo prodat erotický scény. Myslím že takhle by to natočil Renč, kdyby měl za úkol to udělat zadarmo se studentama za minimální náklady. Viděli že Queen bude trhák, tak narychlo natočili něco na stejný vlně, ubrali na penězích a kvalitě a přidali na homosexuálních scénách. Dvě hvězdy za ty dvě tři slušný písně a dojemný scény, jinak fakt trága.

Potomci lidí (2006)

Sci-fi thriller ale nic extra. Čekal jsem víc. Do půlky to šlo, ale čím víc se blížil závěr, šlo to úplně jinam. Zemře nejmladší dítě na země, celý svět truchlí... má se narodit nové dítě …… stačilo kdyby to řekla a nosili by ji na rukou, scénka se zastavenou palbou byla směšná, byl by tam zdravotní tým a bylo by jim uplně jedno že je to uprchlice. 65%

Zlý časy v El Royale (2018)

Líbilo se mi to herecky, hlavně Bridges, možná kdyby se ubralo na teátrálnosti a pojalo se to víc komorně. Určitě zajímavý film. Doporučuju. 80%.

Robin Hood (2018) odpad!

Ten film, jestli se to tak dá nazvat, není odpad jen jako celek, ale plnohodnotná …. ve všech parametrech; předloha, režie, scénář, herci, masky, kostýmy, hudba. Nevzpomínám si na horší film. Kdyby někdo vyměnil jména jako Loxley, Mariana, Nottingham,... za celý film nepoznáte co to je. HLAVNĚ NA TO NECHOĎTE DO KINA!!!

John Wick 2 (2017)

Chvilema to vypadalo jak upoutávka na gamesku. Jednicka byla realnejsi, ve dvojce pribyla teatralnost, která se bije s tim surovym pojetim Wicka. Moc přehazovaček a mockrat strilel s nakloněnou bouchačkou. Je to chvílema az komicky. Jinak ale svizny a napinavy. Snad doladi trojku... 75%.

Sbohem, baby (2007)

Skvělá akční kriminálka, režie mě taky překvapila je to natočený docela reálně, herci až tak nepřehrávaj,... Je to dobrý. Viděl jsem to podruhé, sledoval detaily, hudbu, ta realita je fakt nenucená, kdo byl v US a poznal kulturu mi dá za pravdu, že i s tím bordelem co mají doma, jejich chování, vazby na sousedy, dealery, kamarády, znamý ze školy,... a ten jeho brácha je přesvědčivej. Kamera, střih, herci, režie,... ten příběh... perfektní thriller, podle mě je málo lepších. Přidávám na pět hvězd. Super!!!

Venom (2018)

To jak s tím utíkaly do parodie byla škoda a ty přehnaný bitky... chytit borce a umlátit s nim ostatní... Asi levný, ty herci pěkná bída. Nic novýho. Nazval bych to Marvelovo pojetí Upgrade 65%.

Časové pásmo bylo změněno