Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Mám delší dobu problém s CZfilmy, dokola tejný herci, štáby, kamery, hřebeyk, trojan,... tenhle byl konečně posun, není to super film, ale pěkný film bez těch profláklejch hérců. U mě 70%.

Zátopek (2021)

Byla to propaganda, zátopek to věděl a pokračoval. Sobeckej komoušskej zmrd. Jinak herci a celý film super, ale pro mě muka, sledovat film který ukazuje na jeho úspěchy, je to jako by někdo natočil film, jaký byl hitler dobrý malíř, akorát trošku pokřivenej.

Mistrovská úroveň (2020)

Céčkově zfilmovaná hra, zdálo by se díky hercům že to dotáhne na bé, ale ty byli tragický, já osobně přidal hvězdu za efekty a jak to do sebe nakonec celkem zapadlo. Za mě 65% a už to vidět nechci.

Otec (2020)

Měl jsem to připravený snad dva měsíce, četl recenze, ukázky,.. měl jsem strach, abych si nezkazil Hopkinse. Snad ve všech jeho filmech už od Bounty mě přijde že hraje sám sebe, nepřehrává. Ne teda moc. No tady se to hodně smazává všechno díky příběhu, musel jsem se docela soustředit, aby mi něco neuniklo, no a vono to vo tom bylo. Asi to taknějak bude, možná víc apaticky, ale to už by bylo zbytečný to zfilmovat. Upřímě by mě v té roli zajímali herci z druhé strany jako třeba Stallone, nebo Arnold, Hopkins je v tomhle eso, ale s nima by to bylo jako přidat na kontrastu. Za mě dobrých 80%, víc ne.

Rocketman (2019)

Na muzikál jsou ty písničky hodně špatný a špatně zazpívaný, spíš chtěl někdo prodat erotický scény. Myslím že takhle by to natočil Renč, kdyby měl za úkol to udělat zadarmo se studentama za minimální náklady. Viděli že Queen bude trhák, tak narychlo natočili něco na stejný vlně, ubrali na penězích a kvalitě a přidali na homosexuálních scénách. Dvě hvězdy za ty dvě tři slušný písně a dojemný scény, jinak fakt trága.

Bohemian Rhapsody (2018)

Je to hodně přikreslený, přibarvený a chybí tam dost věcí z jeho života, nevím jestli je to hudební film, nebo životopis. Za mě bída s pompézním doprovodem a propagandou.

Equalizer 2 (2018)

Je to trochu komorní, až poetický, jsem rád že odpadlo to divný odpočítávání, líbí se mi scény, prostředí, hudba, i příběh je pestrý, ikdyž občas trochu nelogický, zkrátka tak trochu pohádka, no ale vovovovotom to je, ne? U mě 75%.

Hastrman (2018)

Film absolutně postrádá děj a závěr. Vtipné scénky až tak nevadily, bral jsem to jako originální odlehčení. Myslím že vidím docela dobře, seděl jsem asi v polovině sálu a bylo to hodně rozmazané. Do asi dvou třetin jsme byli napjati co bude a dobře se bavili (za to dvě hvězdy), v co to vyústilo nebo spíš nevyústilo bylo o ničem. Pro mě je nepochopitelné, když někdo za naše peníze chce vyrobit film, projde to s někým kompetentním, ten řekne ok, má to hlavu a patu, zajímavý děj, bude to trochu drama, naladíme to jako Kytici,... a nikdo neřekne; pánové, to je blbost, chybí vám děj a happy-end, nebo masakr,... 35%

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Zase namakaný, Cruise borec, efekty, partička a celkově je to na úrovni, ale asi nedávám tu jeho vejšku; je stejně vysokej s číňanama. Myslim že nemá ani 170cm. 80%

Robin Hood (2018) odpad!

Ten film, jestli se to tak dá nazvat, není odpad jen jako celek, ale plnohodnotná …. ve všech parametrech; předloha, režie, scénář, herci, masky, kostýmy, hudba. Nevzpomínám si na horší film. Kdyby někdo vyměnil jména jako Loxley, Mariana, Nottingham,... za celý film nepoznáte co to je. HLAVNĚ NA TO NECHOĎTE DO KINA!!!