Seznamte se s Davem (2008)

V tomto filmu dokázal Eddie Murphy, že je komik každý coulem. Úžasné efekty, vtipné scény, prostě dobrá komedie jak má být.

Kung Fu: Legenda pokračuje (1993) (seriál)

Docela hezký serriál o otci, který hledá syna. Dějová linie se mi zdála pořád stejná, v každém díle byly použivány mistické síly Shaolinů. To mi moc ktomu to seriálu nesedí, když vemu v úvahu jeho jméno. Spíš by se měl jmenovat Síla Shaolinů: Legenda pokračuje. Ale jinak jsem byl spokojenej s bojovými scénami a vtipnými hláškami.

Futurama: The Lost Adventure (2008)

Tenhle film mi připadal jako úplná blibina, která kdy byla k Futuramě, jinak dobrému seriálu, natočena. 3D grafiku bych bral jenom jako nějaký experiment, protože vydět seriál celý ve 3D fakt nechci. Jinak bláznivý film jako vždy. Sice mi chybělo vysvětlení, jak se Dr. Zoidberg dostal na tu planetu, bez lodě. Jinak spojení filmu s hrou taky nic, moc. Toto mi spíše připomínalo reklamu na hru Futurama. Tu jednu hvězdičku dám za to, že se aspoň trochu držely šílenství seriálu.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Úžasná komedie na téma Robina Hooda. Měl vše co dobrá komedie mámít švich, styl a zábavu. Prostě jedinečné stvárnění tohoto jinak vážného příběhu.

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Výborný seriál, který dokazuj že všem vládne byrokracie a úředníci. Ministři a další nadřízení jsou pouze reprezentačního charakteru.

Temný rytíř (2008)

Úžasný film o batmanovi. Podle mě nejlepší výkon podal Heath Ledger jako žolík. Když jít na tento film tak jenom na něj.

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Výborný závěr tohoto seriálu. Sice jsem nepočítal, že jim pomůže povznesená bytost, ale tak je to nejlepší konec seriálu.