Červená světla (2012)

Prekvapivý zvrat ku koncu,to som nečakala.Napínavé,nenudilo,niečo málo tomu chýbalo,ale aj napriek tomu fakt dobré.

Skrýš (2010)

Podľa mňa to bol excelentný film.Celý čas som bola v napätí a to odceňujem. Zimomriavky,očakávanie, napätie,zhrozenie a pocit údivu,tým všetkým som si prešla pri sledovaní tohto filmu.Pre mňa fantastický film plný zvratov.Dávno som tak napínavý film nevidela.

To (2017)

Sory mozte ma ukamenovat ale mne sa to vobec nepacilo.Nebolo na tom nic hrozne a navyse totalna hovadina plna trapnosti.Aj tie dva som dala len s ucty k Kingovi.

Můj život beze mne (2003)

Silný film,mňa osobne dohnal k slzám,ale vôbec nebol depresívny aj keď hlavnou pointou bola blížiaca sa smrť,bol skôr citlivý.Super spracované

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

To sme urcite pozerali to iste dielko?Vsak to bolo nieco hrozne,nudne,trapne,bez hlavy a paty.Par svetlych momentov za to jedna hviezda.Asi este nie som dostatocny cvok na to aby sa mi to pacilo.Ale slubujem budem na tom pracovat a potom si to pozriem este raz.

Lidice (2011)

Takyto silny pribeh keby zobral do ruk niekto citlivy a vnimavy,tak to mohol byt obrovsky srdcervuci kusok,co by si tato tragedia aj zasluzila.Ale tu sa to bohuzial nestalo.Prva polovica filmu totalna nuda a ta druha vo mne tiez nevivolala patricnu emociu.Mohlo tam byt viac o planovani a uskutocneni atentatu,viac nahladu do utrpenia ked rozdelovali rodiny a deti hnali na smrt.Tri hviezdy davam len preto,ze som emocialne dost vnimava a vytvorila som si vlastny film v mojom podani aby som citila aspon nejaku emociu.Keby sa to ponalo viac dramaticky,ako to urcite aj bolo,tak by to bol urcite kusok co by sa mi dostal pod kozu.Hold nestalo sa.

Aliance (2016)

Ale no co sa vam na tomto nepacilo.Malokedy sa stane ze ma bavia pokracovania filmov a mna to fakt bavilo.Technicky vymakane,akcne,ziadna nuda.Nove tvare,nove zazitky a pocity.Tesim sa na dalsie pokracovanie.

Zběsilý útěk (2006)

Málo hviezd na ohodnotenie tochto uzasne prekvapiveho filmu.Ani sekundu nuda,nepredvidatelne zvraty,jezis ja som neskutocne stastna,ze som to videla.Zazitok jak svina.Nemam slov vsetko co by som tu napisala by nestacilo na vyjadrenie mojich pocitov.To musite vidiet,je to besna jazda ☺

Legendy zločinu (2015)

Film si 4 hviezdy nezaslúži,ale úžasný výkon Toma Hardyho určite áno.Dokonale zvládol dvoj rolu mafiánskych dvojčiat,akoby to nebol jeden herec.Predviedol svoje kvality,tento chlapec by si zaslúžil oskara,pretože povýšiť nie práve najlepší film na takú úroveň,len vďaka hereckému výkonu jedneho človeka,tak to je veľké umenie.Dal to s prehľadom ako pán.

Brooklyn (2015)

Neriešila som dej,výkony,nič,len som sa nechala viesť a unášať pocitmi.Presne to tento film robí,tíško si ním preplávate,unesení,očarení,fascinovaní a ani neviete čím.Film má kúzlo,Saoirse Ronan je kúzelná a ja som ostala dojatá zo zvlhnutými očami.