Věčně mladá (2015)

Nadherny romanticky klenot s malym zrnkom mysticna pre ozvlastnenie.Ziadna prehnana romantika,tak akurat pre pohladenie duse.Strach s toho milovat a byt milovany,to ma vela z nas a pri tom na nas zub casu nezabudol,ale tu je to krasne podane.Najviac emocne ma dostala ta scenka z nemocnice,ked jej dcere odlahlo,ze uz sa nemusi pretvarovat,lebo pravda je von.Urcite odporucam,dokonca moze zaujat aj neromanticku dusu.

Teď a tady (2012)

Videla som vela filmov na tuto temu,ale tento bol iny,netlacil az tak na slzne kanaliky divaka.Bol realny,ziadny prehnany smutok,prehnane mnozstvo slz.Dobry navod pre ludi co trpia rakovinov.Nelutovat sa prehnane,ale uzivat si zivot bez zabran kym sa da.Podla mna v tomto filme bolo vsetkeho tak akurat.Akurat lasky,slz,smutku,smiechu,trapenia,jasenia,zamyslania a akurat sarkazmu.Velmi sikovne natoceny snimok,urcite ma moj obdiv.

Národ snílků (2010)

Pre mna absolutna lahodka,uzila som si tento film od zaciatku do konca a este stale nad nim premyslam.zbytocne to tu budem rozpisovat aj tak nepriblizim tu pravu atmosferu tohto skvostu,to proste musite vidiet.

Sirotčinec (2007)

Nie je to typicky horor skor mysteriozne drama ktore sa pohra z vasou psychikou.Nebojim sa ani pri hororoch ale tu ma zamrazilo,hlavne ked vyklepkavala riekanku.Malo to hlavu aj patu,super hudba,tajomny dom,uzasne herecke vykony,dokonaly scenar.K pozretiu tochto filmu ma inspiroval film Nic nas nerozdeli pod reziou Bayona.Tak tento chlap sa fakt vie zahrat s pocitmi divakov.Priebeh filmu mi dal mrazenie a zatajeny dych,pred koncom slzy a uplny koniec rozpacity usmev cez plac.A idem siahnut po dalsom jeho kusku,lebo je to pan reziser.

Gravitace (2013)

Tak vychvaleny a reklamovany film,mna uplne sklamal.Bola to strasna nuda.Dve hviezdy za perfektnu kameru a napad,ale zle podany a nudny.Neodporucam.

Nic nás nerozdělí (2012)

Preplakala som cely film s malymi pauzami,naozaj dojimavy katastroficky film,uplne som sa vzila do deju,tie emocie keby sa to stalo mne,strach o deti,manzela.Nevedomost,uzkost a musim povedat ze som bola strasne rada happyendu na konci,ostalo tam strasne vela opustenych ludi aspon tato rodina sa nasla.Ihned si idem prezriet dalsiu tvorbu tochto rezisera,

Umučení Krista (2004)

odchadzala som s kina uplne sokovana a to mi staci aby som dala 5 hviezd.Ano je to do detailov prepracovane mucenie,ale tak to aj bolo naco to zakrivat nejakym klise.Film do ktoreho sa mozes vzit a aspon dusevne citit to co citil on hrozu, smutok,ponizenie,zradu,bolest.

Popravčí (2005)

Nemozem dat menej ako pat,toto bola pre mna velka emocionalna bomba,cely film som pozerala s napatim a preplakala som strasne vela slz.Ani som nevedela kolko emocii skryva moje vnutro.Fanaticka viera v boha,ktora s ozajstnou vierou nema nic spolocne a vsetko nasilie a nespravodlivost krutych vyssie postavenych duchovnych co svoje vycinanie ospravedlnovali vierou v boha a mohli vsetko pretoze boli nedotknutelny.Nevinny bezmocny ludia ,ktri trpeli a umierali kvoli nadradenosti odpornych ludskych svin bez srdca a citu.Keby ze viem cestovat v case,tak sa tam premiestnim a vyplienim vsetku tu falosnu,nespravodlivu do seba zahladenu,necitlivu haved.Strasne vela filmov ci knih s touto tematikou bolo zakazanych cudujem sa ,ze tento vynimocny kusok uzrel svetlo sveta.A teraz sa zamyslite nad tym kde bola spravodlivost a kde bol spravodlivy boh,asi mal dovolenku.

The Salon (2005)

Az na par vtipnych poznamok a typickemu cernosskemu humoru,dost zla komedia,nicim inym nezaujme,niekedy priam trapna.