Svatá rodina (2022) (seriál)

Neviem akú telenovelu tu splietate,ale toto nemá s telenovelou nič spoločné. Za mňa to bolo super, napínavé, zaujímavé,gradujúce,ani chvíľu som sa nenudila.Uz sa teším na ďalšiu sériu.

Nepřivolávej nic zlého (2022)

V žiadnom prípade to nemá nič spoločné s hororom, skôr je to psychologická dráma. Zbytočná hodina a 37 minút, úplne stačí pozrieť posledných 40 minút,do vtedy príšerná nuda . Až v 57 minúte to konečne začne naberať na hustnutí atmosféry a gradovaní nepríjemných pocitov aj to pozvoľna,ale keď už sa to rozbehne , stojí to za to. Prvá hodina u mňa za 1 hviezdu a posledných 20 minút aj za 5 hviezd, záver fakt pecka, takže dávam priemer 3. Neverím,že môžu existovať dvaja taký neschopáci čo bez toho aby sa im niekto vyhrážal zbraňou, poslúchali na slovo a dovolili aby niekto ublížil ich dieťaťu aj im,bez väčšieho odporu, ach fakt ma naštvali.

Harry a Meghan (2022) (seriál)

Prečo by nemohli aj oni povedať svoju časť príbehu,ak niekto nemá problém rozprávať o nich,podkopávať ich charakter a šíriť dezinformácie. Každá minca má dve strany a ja sa vždy chcem dozvedieť obe verzie,aby som si vytvorila svoj názor.

Romulus (2020) (seriál)

Je pravda,že sa to rozbieha pomaly,ale potom to už uteká zbesilím šprintom. Famózne, napínavé,ani chvíľku som sa nenudila,bavilo ma to veľmi.

Viktoriánky (2021) (seriál)

Za mňa geniálny seriál, dúfam že bude čím skôr ďalšia séria

Vidím vás (2022) (seriál)

Za mňa to bolo dostatočne napínavé,aj dobre zahraté. POZOR SPOILER:Všetci tu riešite koniec,ale ako to malo skončiť keď je to podľa skutočnej udalosti a prípad Hlídač nebol vyriešený?Nevymysleli si koniec podľa predstáv divákov, držali sa skutočnosti,že sa nikdy nezistilo kto to bol, vzhľadom k tomu to zakončili pre mňa geniálne.

Veliká (2020) (seriál)

Prečo sa zameriavate na historické nepresnosti? Toto nie je historický príbeh Kataríny veľkej a Petra III,je to fiktívna komédia. Za mňa to urobili skvele,bolo to zábavné,nadľahčené,malo to dobré tempo,herci boli úžasní.

Slovania (2020) (seriál)

Ak vydržíte prvé tri až štyri časti,potom sa to rozbehne a má to veľa zaujímavých momentov.Ak odhliadnem od prvých dielov,zaslúžia si 4*

Blondýnka (2022)

Jediné slovo čo ma napadá je NUDA. Celé sa to vlečie, nezaujímavo podané, dialógy ešte väčšia nuda.Z najznámejšej ikony filmového plátna urobili psychopatku ktorá sa ani trošku netešila zo života a bola Non stop v depresiách. Celé zle,musela som už od polovice filmu pretáčať,lebo som mala nervy z tohto nepodareného snímku o ničom. Jedna hviezda iba za výkon hlavnej herečky, tá bola fakt famózna.

Seveřan (2022)

Za mňa veľké sklamanie. Čakala som niečo z čoho mi padne sánka a budem to hltať každou minútou,ako Vikingovia,Barbari, Posledné kráľovstvo,Vikingovia Vallhala,to sú podľa mňa pecky z obdobia Vikingov.Toto bola len nejaká uvrešťaná psycho blbosť a herecké výkony mizerné.Nudila som sa tak veľmi,že aj na dobré momenty filmu, ktorých bolo fakt málo, som ihneď zabudla