Zvědavý Pixi (2011) (seriál)

Tak toto ma rozhodne nepresvedčilo.. 7%

Billy a Buddy (2004) (seriál)

Celkový dojem: Zábavný a milý seriál pre tých najmenších divákov o kamarátstve a dobrodružstvách. Rozhodne nebude zle pozrieť si raz za čas zopár dielov, väčšina je však zbytočne sa opakujúcich a hlúpych.. Moje hodnotenie: 50%

Chuggington - Veselé vláčky (2008) (seriál)

Tie príbehy ma nikdy zvlášť neoslovili a všetko ostatné je na hranici podpriemeru, no nie je to vyložene ten typ seriálu, ktorý by stál úplne k zahodeniu. A počul som, že sú s tým deti celkom spokojné, takže nemám dôvod dať nižšie hodnotenie.

Vesmírná psí rodinka (2011) (seriál)

Dobre, na celovečerný film by som sa teda ani náhodou nepozrel, no tých pár minút pozerania sa vydržať dá a nemyslím, že to niekomu zaškodí. Aj keď hrôza to bez pochyby je.

Malý obr (2010) (seriál)

Tie postavičky sú celkom sympatické a úplne hrozné chyby to zas nemá, takže nemôžem byť nespokojný.

Poznáváme přírodu (2011) (seriál)

Znižujem hodnotenie, opätovne. Určité kvality to má a miestami to môže byť aj vtipné, no úplne poučné mi to nepríde a divákovi to zrejme nič nové neprinesie.

Bibi Blocksberg (1994) (seriál)

Seriál, ktorému by som sa v tejto dobe najradšej vyhol, no beriem ohľad v to, že ako decku sa mi to páčilo a sledoval som to rád.

Jahůdka a kamarádi (2007) (seriál) odpad!

Celkový dojem: Presná ukážka toho, akoby nemal vyzerať seriál určený pre malé dievčata. Trapné, hlučné, hlúpe, ani trochu zaujímavé a k tomu so zbytočnými, absolútne nesympatickými postavami. Moje hodnotenie: 0%

Půlnoční vlak (2008)

Po mojom druhom zhliadnutí hodnotím o bod vyššie. Bradley Cooper z rukávu vydal slušný herecký výkon, dokonca aj ostatní herci, čo sa vo filme sem-tam mihli, ale film drží hlavne Vinnie Jones, ktorého som skôr mal ako za priemerného béčkoveho herca. Hrať za záporné úlohy mu ide naozaj dobre, dokonca ani nevyzerá tak, že s vami pôjde na kafé. Gore je tu málo, čo je škoda, no vraždy k prekvapeniu nevyzerajú najhoršie. Bavilo ma pozerať na to, ako sa obyčajný fotograf (ktorý fotí všetko čo vidí) snaží vystopovať podozrivého vraha. Film je dosť zaujímavý a priniesol aj niečo nové, čo sme ešte nevideli. Teda, aspoň ja nie. Dôvod toho, prečo som tento horor ohodnotil pri prvom pozretí "len" troma hviezdami bol ten, že som toho akosi veľa nezachytil a nudilo ma to. Po druhom pozretí sa mi to ale páčilo o niečo viac a som spokojený, takže preto dávam hviezdičku navyše. 75%