Pro jedno kousnutí (1985)

Záver nudnejší, od hororu to má ďaleko a na priemerné hodnotenie to veľmi nesiaha, avšak pozerať sa na to dá. Štandardná komédia, kde niektoré vtipy fungujú, iné zas nie a miestami má nábeh na solídne hodnotenie, avšak vzápätí to odvrhne nejaká chybička.

Démon pomsty (1988)

Prvá polovica filmu vyzerala dobre, keby sa tak držala aj druhá, hodnotil by som 4*. Bohužial, druhá je nudná, bez napätia a poriadnej hororovej atmosféry. Koniec už je len taký preflakaný. Dávam +bod za masku pumpkinheada, ktorá vyzerá solídne. 55%

Únos (1997)

Na tento film som sa chystal dlho, pretože mám rád filmy s podobnou zápletkou, dostal som sa k nemu ale až dnes a som spokojený (a to aj keď takéto akčné naháňačky nemusím). Film je napínavý, miestami je vtipný (aspoň pre mňa) a nenudí. Je to dobré natočené aj zostrihané, plus tomu dáva aj krajina, celý film ale drží hlavne Kurt Russell od začiatku do konca. Uvažoval som aj nad štyrmi, ale vadili mi klasické klišé a to, že nemusíte byť čarodej, aby ste vedeli, ako to dopadne, alebo čo sa stane. Nadpriemer. 70%

Blair Witch: 20 let poté (2016)

No ja musím povedať, že som s týmto filmom celkom spokojný, aj keď komerčné filmy nemám rád. Výber hercov nebol zlý a zo začiatku to bolo aj celkom zaujímavé s celkom dobrou hororovou atmosférou, no potom ma to začalo nudiť a len som to unavene dopozeral do konca. Po filme som si vôbec nemohol spomenúť o čom to vlastne bolo, ale aj tak som bol celkom spokojený, no aj tak to je len priemer, na ktorý aj tak zabudnete. Dávam 3 hviezdy, ale skôr sa prikláňam k dvom. 50%

Scooby Doo: Shaggyho souboj (2017)

Scoobyho som mal kedysi strašne rád, postupom času ma už však prestal baviť a stále sa opakujúci humor mi už vôbec nie je po chuti.

Zrádce (2017) (amatérský film) odpad!

Zatiaľ najhorší film od Petra. Ani tie staršie síce nie sú nejako veľmi dobré, avšak aspoň je z nich cítiť viac námahy, je v nich snaha o humor a celkovo sú všetky zvládnuté lepšie, či už čo sa týka stránky hereckej, obsahovej alebo technickej. V tomto filme však nevidím žiadnu veľkú hodnotu. Pôsobí prvoplánovo, bol mu venovaný nedostatok času, nefungujú tu ani hlášky a Bejr nie je dobrý herec. Dal by som aspoň jednu hviezdu kvôli tomu, že mám rád Petra, ubehlo to rýchlo a je to len amatérsky počin, ktorý mohol dopadnúť aj omnoho horšie. Avšak zároveň je to nefér voči filmom, ktoré síce sú hrozné, avšak na ich spracovaní si tvorcovia dali aspoň trochu záležať a strávili nad nimi viac než len pár minút venovaných na natáčanie, hodinku-dve na následnú úpravu a zvyšok času na popíjanie v bare.

Eminem feat. Dido - Stan (2000) (hudební videoklip)

Podľa mňa jeden z najlepších eminemových piesní a klipov.

Biting Elbows: Bad Motherfucker (2013) (hudební videoklip)

Žeby príprava na Hardcore henry? Kždopádne ýborné natočený videoklip s dobrou hudbou a výbornými jak parkour, tak akčnými zábermi, takže nemôžem byť nič viac než spokojený. 80%

Moje máma vaří lépe než tvoje (2015) (pořad) odpad!

Poznáte ten pocit, keď si len tak náhodou zapnete podobnú reláciu a vzápätí od hnevu prepnete na ďalší kanál? Ja už síce nie, pretože televízii sa spravidla vyhýbam, no sem tam zahliadnem tento originálny odpad aj ja. Na ďalší kanál síce neprepnem, ale snažím sa prísť k vhodnejším (a menej masochistickým) alternatívam - rozbiť, nerozbiť?