Chart Show (2014) (pořad) odpad!

Hudbu rád počúvam, rád ju tvorím a milujem ju, kvôli nej som aj sledoval pár dielov, no všetci včetne Banášovej mi tam vadia a ich vtipy mi prídu trapné a zbytočné. Myslím, že by som bol spokojnejší, keby to bolo len o hudbe bez tých zbytočností.. 5%

Rodinné prípady (2012) (seriál) odpad!

Aj keď sa akokoľvek snažím a vkladám do toho veľa úsilia, stále nedokážem prísť na to, čo je v Rodinných prípadoch a podobných slovenských Reality-TV seriálov pozitívne, teda aspoň čiastočne. Tento a iné televízne "prípady" totižto v mojom okolí sleduje veľké množstvo ľudí nie preto, že sa chcú nad takouto fraškou pobaviť, ale preto, že takéto výplody naše ovečky bez akejkoľvek irónie považujú za (podržte sa) dobrú a kvalitnú vec. To, že nie som schopný vidieť v celku jediný diel robí dobrú predstavu o tom, ako tento seriál vyzerá, lenže tu ani tak nezáleží na názore jedinca, ako na tom, že tu je zlé všetko. Potom, ako zaznamenávam stále tie isté stupídne zápletky, ani sa mi nechce veriť, že to mohol niekto myslieť naozaj vážne. Naviac, celé spracovanie, či už po stránke obsahovej alebo formálnej, je otrasné a obzvlášť herecké výkony sú naozaj na zaplakanie. A tak vo mne tento slovenský cirkus len zanecháva otázky, kam za pár rokov dospeje ľudstvo a slovenská kinematografia, keď si budú ovečky aj naďalej žiadať o niečo takéto. Na záver tohto komentára som chcel využiť svoje umelecké nadanie a zakončiť ho vtipným rýmom o TV HNOJ, ale vopred som si spomenul, že toto vlastne produkovala TV MARKÍZA. No, odpad to je tak či tak.

Hádej můj věk (2016) (pořad) odpad!

Nesledujem to, videl som len pár dielov a nebolo to zlé, no aj tak nechápem zmysel tejto relácie. A zábavné to nie je. 40%

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Stále sa opakujúci humor a hlášky po čase začínajú liezť na nervy, rovnako ako tá otravná maďarčina.

Myšák Geronimo Stilton (2009) (seriál)

Po všetkých stránkach priemer, no aj napriek tejto skutočnosti sa jedná o jeden z najlepších a najviac zábavných animovaných seriálov, ktoré kedy boli vysielané na televíznej stanici Minimax.

Holly Hobbieová a přátelé (2005) (seriál)

Videl som 2 diely, viac už nemôžem. Hviezda len za animácie, ale je to vážne hrôza! 5%

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Pravdupovediac, top gearu som sa vždycky vyhýbal, aj keď to sledovali všetci okolo mňa a keď som videl nejaký diel, tak aj to len náhodne. No musím povedať, že je to zaujímavé, zábavné a tí, čo majú radi autá sa naučia niečo nové. Je to fajn, no sám od seba by som si to nepustil.

Kazatel smrti (2007) odpad!

Možno sa niekde hlboko nachádza pokus o atmosféru a akýsi hlbší význam, každopádne horor je to viac než neznesiteľný a zlý. Doslova skazená záležitosť po všetkých svojich stránkach.

Rozsudek smrti (2007)

Výborný akčný film s ešte lepším hereckým obsadením. Posledných 40 minút je veľmi akčných a napínavých, akurát škoda tej prvej polovici filmu - vtedy som sa nudil a preto aj dávam tri hviezdy, no priznávam, skôr by som dal 4. 70%

Hamiltonovi (2006)

Nápad je dobrý, to sa cení. Je zaujímavé pozerať sa na film o vrahoch, ako žiju, čo robia, ako sa cítia a tak podobne. Ono by to bol dobrý filmový zážitok, keby bol väčší rozpočet. Herci nie sú zlí, ale naozaj by neuškodilo lepšie obsadenie, tak to je nezaujímavé a nudné. Ani to nepovažujem za horor aj keď tam tej krve je pomerne dosť. Nie je to napínavé, nemá to poriadnu atmosféru, ako by spravný horor mal mať, celé to pôsobí ako nejaká rodinná dráma. Celkovo to hodnotím ako dobrý film. Bolo to veľmi zaujímavé no nudné, nehororové avšak (pre nenáročného diváka) krvavé. Slabá trojhviezda, s lepším hereckým obsadením, aspoň nejakým nápätím a lepšie spracovanými vraždami by to bolo oveľa-oveľa lepšie. Ale čo čakať na nízkorozpočtovom filme? 51%