Vyhlídka na vraždu (1985)

60 ti letý (58 let) Roger Moore se předvedl v jedné z nejlepších bondovek. Pro každého fanouška Agenta 007 je to povinnost, stejně jako, že nestačí se podívat pouze na Bondovky s Craigem. Jestli se někdo považuje za znalce a skalního fandu Bonda, musí vidět všechno....včetně tohoto dílu. P.S. Christopher Walken jako padouch vynikající

Kosti a skalp (2015)

Musím říct, že takovouhle podívanou i hororovou westernovou jsem opravdu nečekal. Kurt Russell je famozní a kanibalismus je fakt hrůza, ale tento film se fakt fakt povedl

Velký (1988)

Na cestě mezi 3-3.5 hvězdami. 50 %

Smrtonosná zbraň (1987)

Martin Riggs a Roger Murtaugh nám utkví v podání Mela Gibsona a Dannyho Glovera hodně dlouho. Jeden z nejlepších filmů.

Moje letní prázdniny (2012)

No,já bych řekl,že to je jeden z Melovo nejlepších kousků od Výkupného z roku 1996

Batman a Robin (1997) odpad!

Hodně slabý film . Nezachrání to ani Schwarzenegger , Clooney ani Thurman .

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí rozhodnout, na čí straně bude stát. Podlehne slibům moci a pokušení Temné strany, vstoupí do služeb zlého Darth Sidiouse a stane se z něj Darth Vader. Sithští lordové se chtějí společně pomstít a prvním krokem jejich plánu je likvidace Jediů. Pouze Yoda a Obi-Wan přežijí a musejí se Sithům postavit, což vede k dramatickému souboji světelnými meči mezi Anakinem a Obi-Wanem, který rozhodne o osudu galaxie.(oficiální text distributora) . Musí říct , že takhle jsem se u filmu ještě nebavil .

Blb a blbec (1994)

Tam , kde začínali , tam taky skončili . Důstojné rozloučení s jednou velkou érou , kterou miluju dodnes .