Méďa 2 (2015)

80% Určitě to není bůhví jak dokonalý film, ale mě se to zkrátka líbilo. Ano líbilo. Dokonce se mi to víc líbilo jak první díl a to je opravdu co říct. Film má velice podobný příběh jako první, ale jeho jednotlivé scény jsou o dost vtipnější než v prvním díle. Milu Kunis skvěle nahradila sexy kost Amanda Seyfried. Neeson a jeho krabice s cereáliemi pobavili. Až tak povedenou komedii jsem dlouho neviděl, sice film má pár hluchým míst, ale já jsem nadšený.

V zajetí démonů (2013)

80% Film je natočený skvěle a inteligentně. Strašidelné zvuky jsou strašidelné a herci jsou celkem sympatičtí, nejvíce mi však přišla Vera Farmiga. Musím tedy přiznat, že jsem nečekal, že film bude tak dobrý. Jsem rád, že jsem se zmýlil. Film je skvělý a působí tak trochu jako retro. Bylo vidět, že režisér James Wan ví co točí.

Iron Man 3 (2013)

80% Další pokračování, Ok. Třetí díl je o něco lepší než druhý díl. Je tu totiž více akčních scén, které jsou drahé a nápadité. Skvělé pokračování, opět skvělé vidět Roberta Downeyho Jr. jako Iron Mana. Jeho role je naprosto unikátní. Třetí díl sice působí více přehnaně a digitálně než předchozí díly, ale to vůbec nevadí, protože tento díl mě vážně pobavil.

Iron Man 2 (2010)

70% Film od stejného režiséra jako Iron Man. Film jsem si stejně užil jako první díl. Pravda je že druhý díl není zas tak dokonalý jako první, ale věřte pořád je se na co dívat. Robert Downey Jr, opět skvěle hraje/pobaví. Skvěle také hraje Samuel L. Jackson a Scarlett Johansson, která mi přišla neskutečně sexy a neskutečně fajn. Film trochu sráží dolů akce, které je ve filmu celkem málo, film je hodně založen na dialozích, které jsou velmi vtipné a dobře promyšlené. Opět bravo Favreau.

Ant-Man (2015)

80% Příjemná podívaná. Další skvělý film zapadající do Marvelu. První část filmu má sice pomalý rozjezd a nedějí se žádné akční scény, ne že by byla nudná, nudná vůbec není, jen se ve filmu toho moc nestane, spíš je postavená na dialozích. Ale druhá polovina filmu je skvělá a samotná poslední bitva filmu je úžasná. Také musím pochválit skvělé akční scény, některé dost nápadité. Také skvělý výběr herců, kterým role sedí - Rudd, Douglas,Lilly. No co dodat...

Iron Man (2008)

80% Skvělý film se skvělými akčními i neakčními scénami. Tento film obdivuju, je totiž radost koukat na skvěle hrajícího Roberta Downey Jr, který má nehorázný charizma, sympatie a smysl pro humor, Ostatní herci jsou také sympatické, což je dobře. Je to naprosto skvělé a velice dobře natočené. Akce velmi nápaditá a trochu i realistická. Což se u filmů moc nestává. Film má skvělé tempo a skvělý dialogy, které jsou osvěžující.

Hacker (2015)

40% Dost WTF film pro lidi který se moc nevyznají v počítačích a v hackerství. Celé to bylo dost nepochopitelné a zbytečné. A vůbec mi nejde do hlavy, že normální hacker ve filmu střílí, pere se nebo různě cestuje. Prvních 15 minut z filmu jsem si myslel, že to bude cool, ale sakra jsem se zmýlil. Film se tváří dost vážně a není v něm ani malý náznak humoru, škoda no...

Země zítřka (2015)

60% No já myslím, že to nebylo úplně nejhorší. Určitě se na tomto filmu dalo vytěžit více, ale bohužel je tu scénárista Damon Lindelof, který se podílel na tomto filmu a je to značně vidět. At´ se Brad Bird a herci snaží jakkoliv film to nějak nezachraňuje. Co se týče herců moc se mi líbila mladá dvanáctiletá herečka Raffey Cassidy, která v tomto filmu hrála až moc dobře a zastínila tak hvězdu George Clooneyho. Tento film je spíše pro děti, jelikož tam není tolik akčních scén a nestříká tam žádná krev. I když opomenu všechny nedostatky tohoto filmu, tak režisér se snaží naladit takovou tu dětskou atmosféru, plnou nápadů, představ, snů. Je vidět že se dost snaží, ale film má pár velkých chyb, který Země zítřka sráží dolů. I přes ty chyby se mi tento film celkem líbil. Ale mrzí mě to, protože z toho mohlo vyjít dokonalé dílo, bohužel ale nevyšlo.

Barely Lethal (2015)

40% Od tohoto filmu jsem nečekal nějaké skvělé akční scény ani cool hlášky. Zkrátka na tomto filmu není nic neobvyklého ani nového. Je to spíše nezajímavý film o mladé vražedkyni (Hailee Steinfield), která si chce užít svůj vlastní život a její záporačkou je sexy (Jessica Alba) vražedkyně, která se ji snaží zneškodnit. Tyto filmy jsou stále stejné dokola a dokola. Takže film nemá co nového nabídnout. Ale musím říci že ve filmu bylo pár dobrých scén, ale zdaleka to tomuto filmu nestačí. Jediné co mě uklidňuje je, že Jessica Alba je furt sexy.

Bitevní loď (2012)

80% Vyloženě sračka to není. Jde celkem o zábavný film. Na filmu musím pochválit hlavně hudbu od Stevea Jablonskyho, dodává totiž filmu naprosto skvělý mix skvělé hudby. Samotné výbuchy, bojové scény jsou natočeny s naprostou profesionalitou. Děj není na tolik ulítlý, jak by se mohlo zdát. Herec Taylor Kitsch se do této role rozhodně víc hodí než do propadáku John Carter. Film mi trochu připomínal filmy Michaela Baye - Transformers.