• Krátkometrážní

Blackout (2012)

Bushe a jeho druhej krátkometrážní zářez jsou o poznání lepší.

VK (Vatican Knights) (2008) odpad!

Nebudeme si nic nalhávat. Bushe(ho) krátkometrážní prvotina je odpadová záležitost

Šílení kanibalové (2016)

Na tak prostej děj měl tenhle nesourodej mix žánrů příliš přepálenou stopáž. The Bad Batch nenabízí nic novýho a ani mikroštěky Keanu Reeves(e) a Jim(a) Carrey(ho) to rozhodně nezachrání. Tenhle film šlape na výbornou jen po hudební stránce. Jinak je to bída.

Santa je pořád úchyl (2016)

Santa je sice možná pořád úchyl, ale na jedničku to nemá. I tak se ale pořád jedná o slušnou porci zábavy.

Jackals (2017)

Tuctová home invasion, která jede v zajetejch kolejích a tudíž nedokáže ničím překvapit.

Kruhy (2017)

Z tohohle kousku budete mít tak maximálně kruhy pod očima, protože dokoukat tenhle průjem dá docela fušku. Už úvodní pasáž v letadle naznačuje, že to bude velkej průser. Tenhle film je prostě ztráta času a nic na tom nezmění ani šukadelická hlavní hrdinka ani Johnny Galecki, kterej se do téhle role absolutně nehodil.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Od novýho Blair Witch jsem si toho moc nesliboval a proto jsem vůbec uvažoval jestli si ho vůbec pustím. Nakonec ve mě zvítězila zvědavost a já do toho šel. A musím uznat, že to nebylo tak špatný jak jsem čekal. Verzi z roku 1999 to sice nesahá ani po kotníky, ale v době kdy už FF projektům skoro odzvonilo je to celkem solidní kousek. Samozdřejmě, že se zvětšiny jedná o recyklaci původního, ale i tak u mě tenhle snímek obstál. Přiznávám, že bylo celkem příjemný navštívit starej dobrej Burkittsville a slyšet o čarodějnici z Blair a Rustin(u) Parr(ovi).

Ďábelský dům (2015)

Další duchařina, která se u mě minula účinkem.

Umshini Wam (2011)

Kdo miluje tuhle dvojku, musí milovat i tenhle šílenej krátkometrážní snímek. Yo-Landi a Ninja alias Takový nenormální zabijáci.

Mumie (2017)

WTF ????? Do tohohle se ráží prachy ? Tenhle film zklamal po všech stránkách. Mumifikovanej průjem u kterýho jsem měl velkej problém, abych ho vůbec dokoukal dokonce. Zlatá Mumie s Fraser(em).