• Krátkometrážní

Sexual Activity (2009)

Fiktivní trailer parodující trapnou sérii Paranormal Activity. Což hovoří za vše.

Die Hard (1997)

Animovaný John McClane a jeho Die Hard shrnutá do jedné minuty. To je problém příliš krátkých krátkometrážních filmů. Na ploše 1-2 minut málokdy dokáže snímek zaujmout či pobavit. Tenhle kraťas je toho jasným důkazem.

M is for Marijuana (2013) odpad!

Je důležitý znát svýho dealera :D .....pokud hledáte kraťas v němž hraje prim kouzelná bylinka raději doporučuji snímek Marihuana z roku 2006. Sice to taky není žádný mistrovský dílo, ale rozhodně pobaví víc jak tenhle shit.

Hrůza z Brdských lesů (2010) odpad!

V podstatě je mi jedno je je to myšleno vážně nebo jako komedie či parodie, protože to selhává ve všech směrech. Tohle je amatérismus nejhrubšího zrna takže je jasný že tenhle krátkometrážní film je plnej chyb a kiksů. Nejvíc mě pobavila scéna cca v čase 14:34 - týpek s vuvuzelou v pozadí. Odpad tady není co řešit.

Zločin à la Neapol (1979)

Bonusovej film z výzvy od uživatele G04T. Musím se přiznat, že chvilku mi trvalo než jsem přišel tomuto snímku na chuť, ale jakmile se ( po pár minutách )stalo tak jsem si ho užíval. Film má řádně zamotanou kriminální zápletku a zároveň nepokulhává ( narozdíl od Raffaele Capece )ani po komediální stránce. Je to hodně netradiční mix, kterej ale kupodivu funguje. Všemu vévodí sympaťák Marcello Mastroianni a třešničkou je krásná Ornella Muti. Která sice ani zdaleka nepředvedla takovej hereckej výkon jako M. Mastroianni, ale zatraceně dobře se na ni kouká. Pochválit musím i hudební stránku filmu. Moc se mi do snímku nechtělo. O to víc jsem nadšenej. PS : Co ale nechápu je giallo uvedené u tagů. Jestli je tohle giallo tak já se dám na modlení.

Divoké dítě (2001)

Obdobný téma jako ve filmu " L'Enfant sauvage " ( český název stejný jako u tohohle filmu ), ale nikoliv ten samej příběh. Katie opravdu neměla snadnej život. Otcův teror a izolování od okolního světa Katie značně poznamenala. Navíc si myslím, že Katiina matka nebyla o moc lepší než její otec. Člověk by si myslel, že po smrti jejího otce nastane pro Katie nová a daleko lepší životní etapa. Pozitivní chvíle určitě zažívala, ale i tak to holka neměla vůbec lehký. Vždyť si ji přehazovali jak horkej brambor. Příběh je to sice silnej, ale stejně jako u výše zmiňovanýho filmu " L'Enfant sauvage " i tady pokulhává zpracování. Film ve mě nedokázal vyvolat větší emoce. Celkově to na mě působilo ( i díky otřesné kameře ) jako běžnej, tuctovej televizní film.

Divý chlapec (1970)

Bonusovej film z výzvy od uživatele HorrFi. Což o to. Příběh je to jistě zajímavej, ale převedení na plátno, respektive forma jakou je příběh vyprávěn je podle mě docela nešťastná. Z dostupných informací je známo, že Itard pracoval na polidštění Viktora pět let. My ale z této doby vidíme jen zlomek. Což pro mě bylo zklamáním. Velkým plusem by bylo kdyby film nabídl Viktora právě po těch pěti letech. Sice jsem se nenudil, ale z filmu se dalo vytěžit daleko víc. Docela rád bych si přečetl Itardovy spisy o tom jak s Viktorem postupoval. Věřím, že by to bylo mnohem zajímavější než tohle filmový zpracování.

Thrust In Me (1985)

Až na jednu vyjímku kterou je " Submit to Me " mě Kern(ova) tvorba zatím moc neoslovila. Byť je to za mě jen průměr tak jde zatím o jeden z těch lepších Kern(ových) kousků co jsem od něho zatím viděl.

Amor de madre (1999)

Spoiler- Tak tenhle synáček to s matinkou neměl opravdu jednoduchý. A ještě k tomu nakonec musel pykat za její hříchy. Ač se tenhle hororově laděný snímek snaží vyprávět humornou formou až tak mu to ( podle mě ) nevyšlo. Sice to není žádnej průser, ale ani se nejedná o žádný převratný dílo. Na jedno podívání OK.

Mirindas asesinas (1991)

Vrah milující nejen vraždění, ale taktéž Mirindu.